Новая Каховка» Новости» Міжнародний День музики, День художника та посвята в музиканти
2017-10-09 | Администратор|

Міжнародний День музики, День художника та посвята в музиканти

Вишуканий живопис, віртуозна техніка гри, майстерна пластика - невід’ємна частина національної культури, джерело духовного розвитку і задоволення естетичних потреб українського суспільства. Творчі досягнення митців свідчать про потужний потенціал народу, сприяють створенню позитивного іміджу України у світі.
Є в нашому місті установа, яка дбайливо зберігає і розвиває традиції самобутньої національної культури, стверджує вічні загальнолюдські цінності, приносить людям радість спілкування з прекрасним, дарує дітям надію на розвиток талантів, а їх батькам впевненість у обдарованості нащадків. Це дитяча школа мистецтв.

06 жовтня 2017 року КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв» концертом відсвяткувала Міжнародний День музики, День художника та посвятила першокласників у музиканти.
З 1975 року 1 жовтня, за ініціативою Міжнародної музичної ради при ЮНЕСКО, у всьому світі відзначається Міжнародний день музики. Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій. Музика об’єднує людей. Вона долає агресію, мотивує і стає дороговказом.

День художника відзначається в Україні щорічно у другу неділю жовтня згідно з указом президента (№ 1132/98) від 9 жовтня 1998р. Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Роботи художників будять прагнення до прекрасного, спонукають замислитися над суттю буття.
Концерт був насичений яскравими художніми номерами учнів, які підготували керівники музичних колективів та викладачі школи. Музична зала та фойє школи оформлені творчими роботами викладачів та учнів художнього відділу (викладачі Гетьман В.А., Карась-Коняшенко К.В., Ковцун І.А., Рашевська А.М., Рашевський С.А., Розенцвейг Ю.І., Ходос Г.А., Гончаренко К.В). Концерт відкрив фортепіанний дует викладачів (Тишкова Н.В., Задорожна Т.Ю.), які своєю джазовою п’єсою та виконанням одразу задали настрій у залі. В заході прийняли участь солісти-вокалісти вокально-хорового відділу (викладачі Черняєва О.В., Буліченко Л.О.,), молодший хор школи (керівник Гребенюк О.І., концертмейстер Полякова Т.В.); фортепіанний відділ підготував соло-виконавців в різних вікових категоріях та деякі фортепіанні дуети (викладачі Полякова Т.В., Тишкова Н.В., Задорожна Т.Ю.); народно-духовий відділ вразив грою ансамбля бандуристів та соло-виконавців (керівник Воропай Н.І., Ткач Ф.В.); струно-смичковий відділ порадував безтурботною грою ансамбля скрипалів старших класів «Віоліно» (керівник Єлізарова О.О.) та й ще вони виконали спільну композицію з солісткою вокально-хорового відділу Цапко Дарією (викладач Буліченко Л.О.) «Аве, Марія» Дж.Каччині, викладачі школи Людмила Подакова (акордеон), Федір Ткач (туба) та Тетяна Задорожна (фортепіано) виконали п’єсу А.П’яццола «Oblivion». Наприкінці концерту учні молодших класів музичного відділу (керівник Павловська Л.М.) привітали першокласників зі святом та посвятили їх у музиканти.

Директор школи, Галина Ходос, подякувала усім викладачам, батькам, учням закладу за чудовий настрій та підготовку концерту. Також привітала музичний і художній відділи з Міжнародним Днем музики та Всеукраїнським Днем художника.
Письмо редактору | Версия для печати | Наверх