Новая Каховка» Новости» Поповнення в дитячій музичній школі
2017-10-06 | Администратор|

Поповнення в дитячій музичній школі

Наше життя просто неможливо уявити без музики. Вона супроводжує нас всюди: ранкове пробудження, пробіжка на свіжому повітрі, дорога на роботу і додому, свята, мінорний настрій, концерти, вечірки, романтичний вечір при свічках, колискова, відспівування... Людина народжується і йде, супроводжувана музикою. Цей чарівний вид мистецтва дивним чином відображає нашу дійсність, передає наші емоції і водночас здатний впливати на нас, викликаючи цілу палітру почуттів: то гнів, то насолоду, то пристрасть, то заспокоєння. І все це різноманіття музичних творів засноване на вмілому використанні лише семи всім відомих нот.

В Новокаховській дитячій музичній школі 5 жовтня 2017 року відбувся святковий концерт до Міжнародного дня музики та урочисте «Посвячення в музиканти» наймолодших учнів.
По-осінньому вбралася сцена, яскраві нотки посміхались гостям та першокласникам. Схвильовані маленькі музиканти піснями, віршами та радісними посмішками привітали присутніх. Ніжно співала скрипочка та блокфлейта, свій голос продемонстрував король - рояль, дзвінко лунали голоси юних вокалістів.

Традиційно викладачі школи привітали юні таланти своїми натхненними виступами та виконали кращі зразки популярної музики.
Побажаємо нашим майбутнім зірочкам успішної дороги в прекрасному світі її величності Музики, а викладачам та батькам вдалого навчального року, наснаги та терпіння.

Зі святом музики!

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх