Новая Каховка» Новости» Інформація архівного відділу Новокаховської міської ради
2017-10-05 | Администратор|

Інформація архівного відділу Новокаховської міської ради

Робота архівного відділу багатогранна, але одним з основних напрямків роботи є забезпечення зберігання документів. Забезпечення збереження документів Національного архівного фонду України - основна функція архівного відділу і дотримання правил пожежної безпеки є обов’язковою в установі.
02 жовтня 2017 року за проханням колективу до архівного відділу завітав начальник Новокаховського міського відділу ГУ ДСНС України у Херсонській області Кривошеєв А.О. для проведення навчання з працівниками архіву з питань дотримання вимог пожежної безпеки.

Андрій Олексійович акцентував увагу присутніх на тому, що кожен працівник, незалежно від посади, яку він обіймає, повинен чітко знати свої обов’язки, порядок і способи забезпечення пожежної безпеки та порядок дій у разі виникнення пожежі, не припускатися дій, які можуть спричинити пожежу, дотримуватися встановленого в установі протипожежного режиму. Ознайомив з вимогами, яких необхідно дотримуватися. Також було роз’яснено правила користування вогнегасниками.

Колектив архівного відділу щиро завдячує Андрію Олексійовичу за дуже цікаву і необхідну для нас інформацію та бажає йому, людині мужній, не байдужій та відповідальній, роботи без надзвичайних ситуацій.

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх