Новая Каховка» Новости» Індивідуальність за власним бажанням
2017-09-12 | Администратор|

Індивідуальність за власним бажанням

В основному більшість з нас купують вже готовий одяг, але є бажаючи   виготовлення ексклюзивних у своєму роді речей для жінок, чоловіків та дітей. Кожен предмет одягу - це робота фахівців, що мають багатий досвід у цій сфері. Майже в кожному ательє вам гарантують одяг індивідуального пошиття, про який ви мріяли (а іноді й такий, що виходить за межі ваших мрій).
Як правило майстри з досвідом візьмуться за будь-яку роботу, працюють з усіма тканинами, не має значення, трикотаж це або шкіра.. Складність і можливість експериментувати - це те, що цікаво. Натомість трапляються випадки невдоволення роботою «експериментаторів» що призводить до гучних скандалів, деякі доводим до вашого відома, можливо стане комусь в пригоді.

- Замовила літню сукню з тканини, що пропанує ательє. Тричі приходила на примірку, вже й літо скінчилось, я вже не хочу такого шедевру, до того ж шов з боку перекручує сукню, виріз горловини занадто відкритий, повирізали тканину як заманулось, виправити нічого не можливо. Допоможіть повернути гроші.
Гроші замовниці було повернуто лише тому, що майстер під час прийняття замовлення не зробила схематичний малюнок з обумовністю всіх деталей та розмірів обміру фігури жінки, а це є порушенням Наказу «Про затвердження інструкцій щодо надання окремих видів побутових послуг» від 27.08.2000 р. № 20 (Мінюст № 804/5025).

- На передодні 1го вересня звернулась до ательє з проханням перешити сукню (вшити з боків, підкоротити), але мені відмовили з причини того що мають багато заказів на перешив шкільної форми и не зможуть виконати мій заказ вчасно. А чи мають вони право відмовити, це ж не частная лавочка?
Якраз ця «лавочка» є приватним закладом. Било би порушенням правил, якщо замовлення у Вас прийняли та в назначений термін не виконали. А так вини з боку фахівця не має. Якщо власник має відповідальність перед іншими замовниками на чітко встановлений термін він в праві не приймати строкові замовлення.

- Здала в ательє брюки для вкорочення, самостійно вдома відміряла, дитина не була під час оформлення замовлення. Вчасно виконаний заказ опинився для нас несподіванкою, брюки були короткими та можуть носитись лише сезон, нічого зробити не можливо. Я наполягаю на поверненні грошей за брюки.
В цьому випадку не правий замовник, який самостійно прийняв рішення на скільки вкоротити брюки і не має право вимагати компенсацію. Але швачка повернуло половину вартості брюк, адже вважає що необхідно робити заміри безпосередньо на особі, що має в подальшому носити цей витвір.      

Звісно індивідуальний пошив одягу допоможе виразити вашу оригінальність, але уважніше обирайте ательє та приймайте участь у створенні свого нового шедевру і ніщо не завадить вам бути савершенством.


Інспекція у справах
захисту прав споживачів

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх