Новая Каховка» Новости» Підготовка до Дня міста
2017-09-11 | Администратор|

Підготовка до Дня міста

Незабаром Нова Каховка святкуватиме 65-річний ювілей з дня заснування міста. Молоде місто утворене в день присвоєння йому Президією Верховної Ради назви «Нова Каховка», 28 лютого 1952 року, але традиційно відзначає День народження в останню неділю вересня.
З цього приводу у виконавчому комітеті 04 вересня 2017 року відбулось засідання оргкомітету по підготовці та проведенню заходів щодо відзначення згаданої дати. Обговорено план проведення міського заходу за участю представників установ, організацій та підприємств району, учбових та навчальних закладів міста. На засіданні присутні внесли корективи у план заходів, обговорили ключові моменти підготовки до святкування. За підсумками засідання оргкомітету відділом культури і туризму Новокаховської міської ради підготовлений до затвердження план заходів до святкування 65-річниці міста, розроблений графік репетицій учбових та навчальних закладів міста, хореографічних колективів, які розпочались уже 06 вересня.
Тож, 23 вересня 2017 року, з 8.00 місто святкуватиме свій 65-річний ювілей, на який запрошуються новокаховчани та гості міста, які бажають радіти життю разом з нами. Гарний настрій гарантуємо!


Відділ культури і туризму

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх