Новая Каховка» Новости» Чемпіонат Херсонської області з шахів серед дівчат до 14 років
2017-09-07 | Администратор|

Чемпіонат Херсонської області з шахів серед дівчат до 14 років

З 25 по 30 серпня 2017 року в м. Херсоні відбулись фінальні змагання чемпіонату Херсонської області з шахів серед дівчат до 14 років (2004-2005 рр.), в яких по результатам полуфіналу брали участь 9 дівчат. Переможницею чемпіонату стала новокаховчанка Лищенко Поліна. З 8ми очок вона набрала 7,5 та стала четвертий рік поспіль чемпіонкою Херсонської області в своєму віці. Перемога Поліни відбулася завдяки наполегливості батьків, за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міста Нова Каховка
(Таран Н.М.), праці тренера ДЮСШ «Таврія» Борисенка О.М. та заслуженого тренера України Херсонської шахової школи Тельмана В.М. Своєю перемогою спортсменка здобула першочергове право на участь в півфінальних змаганнях чемпіонату України від Херсонської області, які відбудуться в м. Чернігів 28 жовтня 2017 року. Також, у турнірі приймала участь ще одна наша землячка Яришкіна Ірина, вона посіла 4 місце в загальному заліку.
У ці ж дні відбувся кваліфікаційний турнір Херсона ІІІ розрядів з шахів, в якому приймали участь близько 25 спортсменів. Юна чемпіонка Херсонської області до 8 років, семирічна Тимченко Марія в рішучій та наполегливій боротьбі за перше місце з дуже мінімальним розривом нажаль поступилася опоненту, однак в загальному заліку вона посіла почесне ІV місце.   
Вітаємо дівчат та їх тренера Борисенко Олександра з успішними виступами, бажаємо їм не зупинятися на досягнутому, подальших перемог на спортивних аренах та чемпіонатах!


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту
Письмо редактору | Версия для печати | Наверх