Новая Каховка» Новости» Про обстеження стану використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення
2017-09-07 | Администратор|

Про обстеження стану використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення

На території Дніпрянської селищної ради комісією по обстеженню стану використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Новокаховської міської ради було проведено обстеження стану використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства.
При обстеженні виявлено 97 громадян, яким надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства з 2006-2013 р.р., але до 22 серпня поточного року правоустановчі документи на земельні ділянки не оформлені. Про дані порушення буде повідомлено в Головне управління Держгеокадастру та Головне управління ДФС у Херсонській області.
З громадянами, які отримали дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства буде проводитись роз’яснювальна робота щодо оформлення ними правоустановчих документів.
В жовтні місяці поточного року комісією планується провести обстеження земельних ділянок сільськогосподарського призначення в Таврійській міській раді та Райській сільській раді.»


Відділ галузей економіки

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх