Новая Каховка» Новости» Чисте місто – основа позитивного іміджу!
2017-09-07 | Администратор|

Чисте місто – основа позитивного іміджу!

Як виглядає наше місто залежить тільки від кожного із нас! Реалізація заходів, які стосуються покращення зовнішнього вигляду будівель та споруд, влаштування благоустрою прилеглої території, застосування нових технологій, сучасних будівельних матеріалів та прогресивних конструктивних рішень забезпечує створення позитивного іміджу Нової Каховки. Але створені людиною об’єкти містобудування потребують виконання простих речей – належне утримання самих будівель і споруд та прилеглої території.
Управління містобудування та архітектури міської ради звертається з проханням до приватних підприємців, керівників підприємств, установ, закладів та всіх новокаховчан звернути увагу на зовнішній вигляд підпорядкованих будівель і споруд, малих архітектурних форм та особливо на існуючий стан прилеглої території, та забезпечити наведення порядку до 20 вересня 2017 року.
Сподіваємось на порозуміння, порядність та особисту відповідальність кожного мешканця Нової Каховка, щоб відсвяткувати День міста у доброму гуморі та з гордістю за своє рідне місто!


З повагою,

Управління містобудування та архітектури
Новокаховської міської ради

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх