Новая Каховка» Новости» Інформація архівного відділу
2017-09-05 | Администратор|

Інформація архівного відділу

Станом на 01 вересня 2017 року в архівному відділі Новокаховської міської ради зареєстровано 1141 запит соціально-правового характеру, який стосується розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи та тематичного, що стосується виділення земельних ділянок, затвердження актів про прийом в експлуатацію об’єктів будівництва, дозвіл на будівництво та ін.
16 серпня 2017 року проведено перевіряння стану діловодства, організації роботи експертної комісії, збереженості архівних документів у комунальному закладі «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка». За результатами перевірки надано консультації щодо покращення організації діловодства та архіву.
31 серпня 2017 року відбулося засідання експертної комісії, на якому розглянуто та схвалено проекти документів, надані установами та підприємствами міста, а саме: описи справ постійного зберігання – 20 од.зб.; описи з кадрових питань (особового складу) – 522 од.зб.; акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду – 66 од.зб./21 поз., положення про експертну комісію та положення про архівний підрозділ.
Проведено роботу по переробленню опису справ постійного зберігання за 1955-1992 роки фонду Каховська гідроелектростанція у кількості 798 справ, які знаходяться на зберіганні в архівному відділі.

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх