Нова Каховка» Новини» Підтримка та допомога багатодітній родині
2017-09-04 | Адміністратор|

Підтримка та допомога багатодітній родині

Унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України є багатодітні родини. Сьогодні багатодітна сім’я - це особливий світ, несхожий на світ сім’ї, яка виховує одну-двох дітей. Це особливі родини, бо дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі українські сімейні традиції. Але дуже часто такі родини потребують до себе більше уваги з боку представників суб’єктів соціальної роботи.
Слово «родина» походить від кореня «род», «рід», що говорить саме за себе. «Сім’я» має відношення до «семені» та продовження роду, тобто народження і виховання дітей, яке традиційно вважається основним призначенням створення сім’ї. Родина була і залишається хранителькою духовних цінностей, родинних традицій, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку.
У всіх людей існують маленькі та великі проблеми, а якщо родина являється великою то і проблеми подвоюються. Нещодавно багатодітна родина яка проживає на території Новокаховської міської ради попала в поле зору центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді. Було зрозуміло що родина потребує підтримки. Тому з Херсонського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для кожного особисто малюка з великої родини було надіслано пакуночок з подарунками. Доставити подарунки з м. Херсон взявся комунальний заклад «Центральна міська лікарня м. Нова Каховка». Світ не без добрих людей, а усмішка дитини – це те для чого ми живемо, адже будучи щасливим в дитинстві і в дорослому житті зостається присмак бажання бути щасливим.


Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молодіЛист редактору | Версія для друку | Вгору