Новая Каховка» Новости» Легалізація трудових відносин у місті Нова Каховка
2017-08-11 | Администратор|

Легалізація трудових відносин у місті Нова Каховка

Вирішення проблеми нелегальної зайнятості у місті Нова Каховка – одне із пріоритетних завдань міської ради, зокрема, управління праці. Для виконання цього завдання, для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно у місті продовжує активно працювати робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.
У роботі робочої групи беруть участь представники управління праці Новокаховської міської ради, управління Пенсійного фонду України у м. Нова Каховка, об’єднаної Державної податкової інспекції у м. Нова Каховка, головного управління Держпраці у Херсонській області, Новокаховського міського центру зайнятості, відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та захворювань професійних України у місті Нова Каховка.
Членами рейдової робочої групи постійно проводиться відповідна робота як з суб’єктами господарювання-роботодавцями, так і з найманими працівниками щодо переваг роботи у правовому полі та соціальних ризиків для громадян, які працюють нелегально та отримують заробітну плату неофіційно. Впродовж січня – липня 2017 року була проведена така робота з 303 суб’єктами господарювання. Під час проведеної роботи було виявлено 184 працівника, які з тих чи інших причин не представили відповідні документи про своє працевлаштування. Особливо звертається увага на додержання роботодавцями мінімальних державних гарантій у сфері оплати праці, використання праці неповнолітніх, та інших вимог трудового законодавства.
Хочемо зауважити, що робота робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати буде триватиме і надалі.


УПСЗН

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх