Новая Каховка» Новости» Оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій
2017-08-11 | Администратор|

Оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради повідомляє, що внесені зміни від 06 червня 2017 року до ст. 24 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», а саме до переліку пільгових категорій дітей, яким надаються послуги оздоровлення та відпочинку:
-дітям, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї;
-дітям, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;
Шановні батьки, просимо Вас звернути увагу на те, що за рахунок бюджетних коштів дитина має право на отримання путівки до дитячих закладів оздоровлення або відпочинку один раз на рік.
Надаємо Вам роз’яснення щодо визначення термінів та строків перебування дитини в закладах оздоровлення та відпочинку:
Оздоровча зміна – період перебування дитини в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку не менше 21 дня, протягом якого дитина отримує послуги з оздоровлення та відпочинку (ст. 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»).
Відпочинкова зміна – період перебування дитини в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку не менше 14 днів. (ст. 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»).
Для отримання детальної інформації, щодо оздоровлення дітей просимо Вас звернутись до відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради за адресою: м. Нова Каховка, пр. Дніпровський, 28 (стадіон «Енергія»), прийомні дні вівторок, п’ятниця, тел.: (055 49) 4-51-13.
При наданні документів на оздоровлення дітей просимо мати при собі: паспорт, свідоцтво про народження дитини (оригінал та копію) та документи, що підтверджують статус пільгової категорії дитини (оригінал та копію).


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх