Нова Каховка» Новини» Оголошено повторний конкурс
2017-07-27 | Адміністратор|

Оголошено повторний конкурс

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради оголошує повторний конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єкта міської комунальної власності, що включений до Програми приватизації за рішеннями міської ради від 25.02.2016 року №109, а саме:

Нежитлове приміщення загальною площею 97,8 кв.м по вул. Дружби,буд.43, що перебуває на балансі комунального підприємства "НК Екосервіс". Залишкова вартість приміщення станом на 01.07.2017 року складає 0,00 грн. Об’єкт знаходиться в оренді і приватизується способом викупу орендарем;

Учасникам конкурсу потрібно подати до виконкому конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів. До підтвердних документів належать:
- заява відповідної форми на участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності;
- копія установчого документа претендента;
- копії кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його кваліфікації, досвіду роботи претендента та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у штатному складі та додатково залучаються ним до незалежної оцінки майна).
Конкурсна пропозиція претендентів подається в окремому запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт у календарних днях.
Конкурсну документацію слід подавати в запечатаному конверті до загального відділу виконкому (кабінет №218) до 14.00 16 серпня 2017 року.
Конкурс буде проведено 23 серпня 2017 року о 14 годині за адресою: м.Нова Каховка, просп. Дніпровський, 23, каб.307.
   За довідками звертатися до кабінету №111 виконкому або за телефоном 4-21-48.


Відділ земельних відносин
та комунальної власності

Лист редактору | Версія для друку | Вгору