Новая Каховка» Новости» День охорони праці
2017-04-13 | Администратор|

День охорони праці

Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006р. №685/2006 Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці - «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
Травматизм на виробництві є важливою, але недостатньо усвідомленою проблемою нашого суспільства, для розв’язання якої потрібні систематичні та всебічні зусилля. В Україні, за офіційними даними, у середньому щороку на виробництві гинуть 400 осіб і 5 тис. травмуються, зокрема більш ніж 1 тис. жінок. Приблизно 500 працівників стають інвалідами. Показово, що співвідношення показників загального травматизму і травматизму зі смертельними наслідками в Україні не відповідає закономірностям, що є у світі. Частота випадків смертельного травматизму в Україні вища і становить майже 7% від загальної кількості травмованих, водночас як у країнах Заходу вона дорівнює 0,08-0,12%. Це можна пояснити не реєструванням значної кількості виробничих травм.
Систематичний і достовірний збір даних про стан охорони праці і травматизм на виробництві є об’єктивним підґрунтям для здійснення аналізу усіх аспектів травматизму й розроблення фахівцями заходів з профілак¬тики на рівні підприємств, регіонів і держави.
Організаційний комітет звертається до трудових колективів, профспілкових організацій із закликом активно долучитися до роботи та провести з 21 по 28 квітня 2017 року Тиждень охорони праці, визначити та вжити додаткових заходів із запобігання нещасним випадкам на виробництві, підвищення рівня безпеки та умов праці, в тому числі на об’єктах малого і середнього бізнесу.
Оргкомітет пропонує протягом Тижня вшанувати пам’ять працівників, які загинули на виробництві, відвідати сім’ї потерпілих, віднайти можливості для надання їм допомоги з вирішення матеріальних, соціально-побутових питань тощо.
Одночасно, доводимо до відома трудових колективів, профспілкових організацій, що з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці 28 квітня 2017 року о 10.00 год. у актовому залі навчально-практичного центру ВСП "Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету" (м.Нова Каховка, вул. Горького,1) відбудеться міський семінар, на якому будуть присутні представники органів місцевого самоврядування, Фонду соціального страхування, головного управління Держпраці України, профспілкових організацій, місцевих засобів масової інформації.
Запрошуємо керівників та спеціалістів з охорони праці організацій міста, приватних підприємців взяти участь в безкоштовному семінарі.

Довідки за телефоном: 7-23-00.


Управління праці та соціального захисту населення
Відділення виконавчої дирекції фонду соціального
страхування від нещасних випадків на виробництві
та професійних захворювань України

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх