Новая Каховка» Новости» Чемпіонат України з кікбоксингу серед ДЮСШ та спортивних клубів за версією WAKO.
2017-04-13 | Администратор|

Чемпіонат України з кікбоксингу серед ДЮСШ та спортивних клубів за версією WAKO.

В місті Бровари Київської обл. в легкоатлетичному манежі за адресою вул. Гагаріна 30, 06-09 квітня 2017 року відбувся чемпіонат України з кікбоксингу серед ДЮСШ та спортивних клубів за версією WAKO.
В змаганнях прийняли участь 994 спортсмена, яких представляли 156 тренерів з 21 області України. Це свідчить про велику популярність і масовість кікбоксингу WAKO в Україні.
Спортивний клуб «Акцент» представляла команда з 15 кікбоксерів які є учнями ОДЮСШ «Спартак» м. Херсон. Під керівництвом тренерів Маломуж Юрія Миколайовича та Маломуж Олени Геннадіївни ці спортсмени в нелегких двобоях вибороли сім золотих, чотири срібних та п’ять бронзових нагород, а саме Барановський Олександр, Зуєв Андрій, Коваленко Прохор, Маломуж Дар’я, Маломуж Гліб, Смагіна Карина, Собко Іван, Субота Анастасія, Тиркало Дмитро, Хмельов Микола.
Вперше на чемпіонаті України введена електронна система оцінювання поєдинків яка використовується на всіх змаганнях Світового та Європейського рівня, вона збільшує об’єктивність оцінювання боїв та дає змогу тренерам та глядачам бачити кількість балів на протязі всіх трьох раундів.
Також була нарада тренерів де обговорювалось багато питань стосовно розвитку кікбоксингу в Україні, обрано трьох спортсменів які приймуть участь в навчально- тренувальних зборах з подальшою участю у чемпіонаті Європи серед юнаків та юніорів в Македонії за рахунок федерації.
Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо подальших успіхів та розвитку!


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх