Нова Каховка» Новини» У Новій Каховці відбудеться мітинг до Дня пам’яті жертв голодоморів
2021-11-24 | Адміністратор|

У Новій Каховці відбудеться мітинг до Дня пам’яті жертв голодоморів

27 листопада – особлива дата в календарі українців. В цей день весь світ згадує пам’ять жертв голодоморів в Україні 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років. Роки все більше і більше віддаляють нас від цих сумнозвісних дат історії нашого народу, але як важливо ніколи не забувати про тих, хто безвинно загинув від нестачі продовольства з вини радянського керівництва. Сьогодні, маючи хліб і до хліба на своїх столах, згадаймо ті трагічні події минулого.
З нагоди відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів 27 листопада 2021 року о 10:00 біля Пам’ятного знаку «Жертвам голодоморів в Україні» (перехрестя вул. М.Букіна та вул. Соборна) відбудеться мітинг та покладання квітів.

Запрошуємо жителів та гостей Новокаховської громади взяти участь в урочистостях. Захід відбудеться з дотриманням карантинних вимог.
О 16:00 оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання, після чого по всій Україні та в багатьох країнах світу відбудеться акція «Запали свічку», коли кожна українська родина, в пам'ять про загиблих, на підвіконнях своїх будинків і квартир запалює свічку пам’яті.


Відділ культури і туризму

Лист редактору | Версія для друку | Вгору