Нова Каховка» Новини» УВАГА! Оновлено державні будівельні норми щодо проєктування й будівництва закладів охорони здоров’я
2021-11-24 | Адміністратор|

УВАГА! Оновлено державні будівельні норми щодо проєктування й будівництва закладів охорони здоров’я

У Мінрегіоні триває оновлення державних будівельних норм щодо проєктування й будівництва закладів охорони здоров’я. Наразі опубліковано відповідні проєкти технічних завдань на розробку двох ДБН. Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська.
«Чинні ДБН щодо закладів охорони здоров’я діють з 2001 року. За цей час в Україні суттєво змінилися система медичного обслуговування. А застарілі положення унеможливлюють використання сучасних методів організації обслуговування у поліклініках, лікарнях та приймальних відділеннях “швидкої”. Відтак проєкти нових ДБН мають визначити оновлені підходи до проєктування та будівництва будівель і приміщень, призначених для надання первинної медичної допомоги, центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Зокрема, на основі аналізу оновлених правил “International Health Facility Guidelines” щодо санітарних правил і норм з проєктування, організації та експлуатації закладів охорони здоров’я», – зазначила заступниця Міністра.
Ознайомитися з проєктами технічних завдань можна за посиланнями:
- «Будинки та споруди закладів охорони здоров’я. Частина 1. Будівлі надання первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» https://bit.ly/3r0ONDG;
- «Будинки та споруди закладів охорони здоров’я. Частина 2. Центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» https://bit.ly/3FIJUDn.


Відділ капітального будівництва

Лист редактору | Версія для друку | Вгору