Нова Каховка» Новини» Згідно з показниками захворюваності на COVID-19, Херсонську область віднесено до «червоної» зони епідемічної небезпеки
2021-11-24 | Адміністратор|

Згідно з показниками захворюваності на COVID-19, Херсонську область віднесено до «червоної» зони епідемічної небезпеки

Станом на 24.11.2021 року у КНП “Центральна міська лікарня м.Нова Каховка”   зафіксовано 109  випадків госпіталізації, внаслідок тяжкого перебігу хвороби на COVID-19 з різних населених пунктів Каховського району.
З огляду на складну епідеміологічну ситуацію з COVID-19 комісією ТЕБ та НС прийнято рішення посилити роботу COVID-патрулів, за тиждень проведено 12 рейдів з приводу дотримання умов карантину, перевірено 55 сертифікатів, органами місцевого самоврядування складено 40  постанов за порушення умов карантину.
Серед основних причин такої ситуації - низький рівень вакцинації та нехтування карантинними обмеженнями населенням. Нагадуємо, в Україні щепитися можуть усі охочі українці старші 12 років. Усі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні, схвалено ВООЗ для екстреного застосування.
Записатися на вакцинацію проти COVID-19 можна через свого сімейного лікаря, або ж зателефонувати безпосередньо до регистратури медичного закладу, де діє пункт щеплення.
Контакти та адреси центрів можна знайти на  https://list.covid19.gov.ua/
Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на COVID-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотримання маскового режиму, вимог щодо режиму самоїзоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Зараз ситуація залежить від кожного жителя Новокаховської територіальної громади! Потрібно вакцинуватися від COVID-19 та неухильно дотримуватися протиепідеміологічних заходів.

Бережіть себе та рідних!

 

 

Начальник управління з питань
НС та ЦЗН міської ради                                       Олександр БАРАНІЧЕНКО

Лист редактору | Версія для друку | Вгору