Нова Каховка» Новини» ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА НОВА КАХОВКА, ДНІПРЯНСЬКОГО ТА РАЙСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ НОВОКАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!
2021-11-23 | Адміністратор|

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА НОВА КАХОВКА, ДНІПРЯНСЬКОГО ТА РАЙСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ НОВОКАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Шановні мешканці міста Нова Каховка, населених пунктів Дніпрянського старостинського округу -  смт Дніпряни, с.Корсунка, с.Нові Лагері, с.Піщане та Райського старостинського округу -  с-ще Райське, с-ще Тополівка, с.Обривка, с.Маслівка!
Комунальне підприємство «НК Екосервіс» звертає увагу мешканців на необхідності  своєчасного розрахунку   за фактично  отримані послуги по вивозу твердих побутових відходів та в подальшому недопущення нарощення заборголваності. Поводження з побутовими відходами в Україні здійснюється відповідно до державних норм і стандартів. Ці правила закріплені у законах України «Про житлово-комунальні послуги», «Про відходи» та «Про місцеве самоврядування в Україні». Механізм надання громадянам послуг з поводження з побутовими відходами у містах, селищах і селах визначено Правилами надання послуг з поводження з побутовими відходами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1070 (зі змінами).
Оскільки КП «НК Екосервіс» визначено Виконавцем послуги з поводження з побутовими відходами на території міста Нова Каховка, Дніпрянського та Райського старостинських округів, то ним і надаються послуги всім, без виключення, мешканцям населених пунктів. Таким чином, незалежно від того, в якому обсязі мешканець утворює побутові відходи, йому нараховується плата за такі послуги, виходячи із державних норм. Нарахування здійснюється відповідно до наявних даних у КП «НК Екосервіс» щодо кількості мешканців у квартирі або у приватному будинку.

Нагадуємо вам тарифи щодо яких здійснюється нарахування за послуги з вивозу ТПВ:

м.Нова Каховка


№з/п
Тип житлового приміщення

Норма ТПВ (м3) на рік

Вартість 1 м3, грн..

Тариф на 1 мешканця на місяць, грн.

1.

Багатоквартирні будинки

1,545

154,33

19,87

2.

Приватний сектор з присадибною ділянкою

1,675

154,33

21,54

Дніпрянський та Райський старостинські округи

№з/п Тип житлового приміщення

Норма ТПВ (м3) на рік

Вартість 1 м3, грн..

Тариф на 1 мешканця на місяць, грн.

1.

Багатоквартирні будинки

1,545

136,64

17,59

2.

Приватний сектор з присадибною ділянкою, з газовим опаленням

1,675

136,64

19,07

3.

Приватний сектор з присадибною ділянкою, без газового опалення

1,715

136,64

19,53

Відтепер, при виникненні певної заборгованості,  надавач послуги  - комунальне підприємство, буде вимушене стягувати цю заборгованість у судовому порядку, з усіма відповідними для боржника наслідками. Звертаємо увагу, що боржнику, перш ніж оскаржити  заборгованість, потрібно буде у суді довести, що його життєдіяльність унеможливлює утворення відходів і що ціла низка Законів України щодо відходів стосується всіх громадян України, крім нього.
Стан розрахунків по кожному абоненту можна перевірити в Кабінеті споживача на сайті комунального підприємства за посиланням http://nkekoservis.ks.ua/або за телефоном (05549) 4-25-27, працівники всіх вислухають та нададуть кваліфіковану консультацію. Звертаємо Вашу увагу, що вирішення питання заборгованості включає також можливість реструктуризації боргу або перерахунку вже нарахованої заборгованості у разі, якщо Споживач доведе безпідставність нарахування.
Місцезнаходження КП «НК Екосервіс» :
74900, Херсонська обл., м.Нова Каховка, вул.Дружби, 43
тел. (05549) 4-55-80, (05549)4-54-95

Шановні мешканці! Переконливо просимо Вас погасити існуючу заборгованість за послуги з поводження з побутовими відходами та в подальшому вчасно і в повному обсязі сплачувати за вивіз сміття. Щомісячні суми сплати дозволять ефективно працювати підприємству та допоможуть  виконавцю послуг зробити чистішими та привабливішими наші населені пункти.

З повагою
КП «НК Екосервіс»

Лист редактору | Версія для друку | Вгору