Нова Каховка» Новини» ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Внесено зміни до порядку та умов надання житлових субсидій
2021-11-22 | Адміністратор|

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Внесено зміни до порядку та умов надання житлових субсидій

15 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №1184 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесено зміни до порядку та умов надання житлових субсидій.
Внесеними змінами надано право на отримання субсидії особам, зокрема, у випадках:
- якщо у власності є мотоцикл (менше 5 років з дати випуску), вартість якого не перевищує чотирьох мінімальних заробітних плат;
- якщо відсутні доходи у зв’язку з перебуванням у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку (за висновком лікаря);
- у разі придбання житла за рахунок коштів, виділених з державного чи місцевого бюджету; при цьому такі кошти не враховуватимуться до сукупного доходу сім’ї під час обчислення субсидії.

Крім того, при визначенні права осіб на отримання житлової субсидії не враховуватимуться житлові приміщення, які розташовані у селищах міського типу, а також ті, на які оформлено спадщину, за умови, що таке житло не здається в оренду. До відповідних змін це стосувалося лише другого житла, розташованого в сільській місцевості.

Також змінено загальну суму заборгованості зі слати за житлово-комунальні послуги за наявності якої житлова субсидія не призначалась. До внесених змін ця сума становила 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн). Відтепер житлова субсидія не призначатиметься у разі наявної простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 грн).

ВАЖЛИВО! Громадяни, яким було відмовлено у призначенні житлової субсидії із зазначених причин мають право повторно звернутись за її отриманням.


У разі виникнення питань щодо призначення житлових субсидій звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення (м.Нова Каховка, вул.Історична, 18, каб.14), тел.(05549) 5 48 55, (095) 674 64 47.


Управління праці та соціального захисту населення
Новокаховської міської ради

Лист редактору | Версія для друку | Вгору