Нова Каховка» Новини» У Новій Каховці відбулись урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи
2021-11-20 | Адміністратор|

У Новій Каховці відбулись урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи

Вчора, 19 листопада, в міському Палаці культури відбулись урочистості з нагоди Дня Гідності і Свободи, який українці відзначать у неділю, 21 листопада. Це свято на честь початку двох революцій: Помаранчевої у 2004 році та Революції Гідності 2013-2014 років.

День Гідності та Свободи – це унікальний український спосіб відстоювати власні громадянські свободи, права і свій вибір творити майбутнє. 21 листопада в серцях переважної більшості громадян України відправна точка соціальної та громадянської зрілості, це суспільна відповідальність за своє майбутнє, разюча солідарність і готовність на самопожертву.

Зі словами вітання до присутніх звернувся міський голова Володимир Коваленко: “Так сталося в новітній історії України, що осінь не одного разу ставала переломним моментом в житті нашого народу. Я добре пам’ятаю 2004 рік, 2013-2014 роки. В ті дні ми всі прагнули довести світу, і, в першу чергу, самим собі, що ми гідні щасливого життя, щасливого майбутнього, справедливої і твердої пам’яті про минуле, і бути людьми з усіма обов’язками і правами, які громадянин кожної цивілізованої країни має знати і послуговуватися ними. Гідність – це коли ти поважаєш оточуючих так, як і себе, а Свобода – це право на дію, але виключно в рамках Конституції та Закону, а також глибока відповідальність по відношенню до минулих подій, до тієї історії, яку ми з вами пишемо прямо зараз, і за ту можливість, яку ми дамо наступним поколінням писати свою історію. Нехай з нами завжди будуть чиста совість, глибокі переконання, віра в Господа Бога та любов до рідної землі!”

Також зі сцени присутніх вітала студентка Відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський політехнічний фаховий коледж державного університету «Одеська політехніка», член ГО “Молодіжна рада міста Нова Каховка”, Валерія Хілобок.

Хвилиною мовчання новокаховчани вшанували пам’ять тих, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить у незнаних і безіменних могилах. До пам’ятника загиблим були покладені квіти.

Виступ вокального ансамблю «Веселівський оксамит», зворушливий танець ансамблю “Ручеек”, пісня “Воїни світлі” у виконанні артистів оркестру військової частини А1736, 57-ї окремої мотопіхотної бригади ім.Костя Гордієнка, Чумашева Марата, виступ дуету юних бандуристок, композиція на акордеоні у виконанні Іллі Шевченко, пісні “Плакала Калина” у виконанні Ярослава Легкого та “Слава Україні”, яку виконав дует «Горлиця» і Зразковий ансамбль танцю «Сонечко» – програма заходу торкнула серце кожного присутнього в залі.

Нагадуємо, що 21 листопада 2021 року о 09:00 відбудеться урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку (просп. Дніпровський) з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

Прес-секретар Новокаховського міськвиконкому Ірина Дахновська

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»

Лист редактору | Версія для друку | Вгору