Нова Каховка» Новини» Читачка Обривської сільської бібліотеки Олександра Бусигіна здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості у номінації «Вишивка»
2021-11-18 | Адміністратор|

Читачка Обривської сільської бібліотеки Олександра Бусигіна здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості у номінації «Вишивка»

З нагоди відзначення 30-річчя незалежності України у 2021 році у спеціалізованих бібліотеках для дітей України відбувся Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Незалежна і єдина — моя Україна!».
Конкурс започаткований Національною бібліотекою України для дітей та проведений спільно з Національною спілкою художників України, Київською державною академією декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей», Видавництвом «Vivat» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
До участі у Конкурсі долучилося понад 3000 учасників. На розгляд Головного журі надійшло 227 робіт з регіонів, з них 190 — індивідуальних та 37 — колективних. У конкурсі брала участь читачка Обривської сільської бібліотеки Олександра Бусигіна, яка своєю роботою в стилі художньої вишивки-панно-оберіг здобула перемогу у Всеукраїнському турі конкурсу в номінації «Вишивка». Переможниця отримала чудові призи від спонсорів Конкурсу: ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ», видавництва «Vivat», ТМ KORMIL та ТзОВ «Явір-Інвест».
Щиро вітаємо юну майстриню-переможницю і бажаємо подальшого творчого натхнення і нових перемог та звершень!

Роботи переможців Всеукраїнського конкурсу можна подивитись за посиланням.


Відділ культури і туризму

Лист редактору | Версія для друку | Вгору