Нова Каховка» Новини» На Херсонщині продовжується будівництво Центру Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка»
2021-11-16 | Адміністратор|

На Херсонщині продовжується будівництво Центру Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка»

В рамках робочої поїздки до Каховського району голова облдержадміністрації Геннадій Лагута оглянув будівництво Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка».

Про це повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації.

Майбутній осередок спорту на Херсонщині реалізується завдяки програмі Президента «Велике будівництво». Реалізація проєкту дозволить займатися у одному місці багатьма видами спорту: спортивним та синхронним плаванням, водним поло, баскетболом, волейболом, гандболом, футзалом, стрільбою з лука, боротьбою та єдиноборством, боксом, карате, тенісом, важкою та легкою атлетикою, спортивною та художньою гімнастикою, аеробікою, фітнесом та ін.

«Наше головне завдання, збудувати сучасний мультиспортивний комплекс з плавальними басейнами «Н2О Нова Каховка», який не матиме аналогів на Півдні України. Центр Олімпійських видів спорту буде використовуватись для занять спортом, тренувань, проведення масштабних спортивних турнірів національного та міжнародного рівнів, а також організації сімейного відпочинку, реабілітації та здорових розваг. Спорт має бути доступним для всіх, продовжуємо працювати », – зазначив Геннадій Лагута.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»

Лист редактору | Версія для друку | Вгору