Нова Каховка» Новини» Обговорення інформації, викладеної у “Довіднику безбар’єрності”
2021-11-16 | Адміністратор|

Обговорення інформації, викладеної у “Довіднику безбар’єрності”

Працівники управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради, після ознайомлення з просвітницьким проектом Олени Зеленської “Довідник безбар’єрності”, провели роз’яснювальну зустріч з представниками Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Міського центру соціальних служб Новокаховської міської ради.
Створений єдиний довідник із роз'ясненням основних принципів безбар’єрності, правил комунікації та словником базових понять. Він дає роз’яснення міжнародної класифікації функціонування (МКФ), обмежень життєдіяльності та здоров’я – передбачає новий підхід до визначення статусу «особа з інвалідністю», «дитина з інвалідністю».

У зв’язку зі сферою своєї діяльності, ми кожного дня контактуємо з людьми. З цього випливає термін прийняття — це розуміння цінності того, що світ різний, і люди в ньому теж живуть різні. Кожен з нас має право на повагу і гідне ставлення.
“Безбар’єрність” – це філософія суспільства без обмежень. Це про внутрішню готовність створювати середовище, у якому буде комфортно всім. Цей проект створений для людей, і він про людей. Раз за разом ми стикаємося з тим, що треба пояснювати значення безбар’єрності.

Усі, хто зацікавився актуальною темою безбар’єрності, можуть більш детально ознайомитись з цим питанням за посиланням https://bf.in.ua.


УПСЗНЛист редактору | Версія для друку | Вгору