Нова Каховка» Новини» Податківці Нової Каховки надали громадянам 5705 адміністративних послуг
2021-11-15 | Адміністратор|

Податківці Нової Каховки надали громадянам 5705 адміністративних послуг

Від початку нинішнього року фахівці Новокаховської ДПІ надали громадянам 5705 адміністративних послуг, з яких найбільше – 2550, стосувалися видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.
Крім того, податківці видали 1997 карток платників податків та внесення до паспортів громадян України інформації про реєстраційний номер облікової картки платника податків із Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, зареєстрували 576 книг обліку та 418 реєстраторів розрахункових операцій, 107 розрахункових книжок, надали 49 витягів з реєстру платників податку на додану вартість та внесли 8 відміток до паспортів громадян України про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта..
У податковій інспекції звертають увагу платників, що на період дії «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки у Херсонській області введені обмежувальні заходи, пов’язані із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, тому й Центр обслуговування платників податків працює з певними обмеженнями.
Зокрема, прийом здійснюється за попереднім записом (телефоном, електронною поштою) і виключно для надання невідкладних послуг з дотриманням усіх санітарних норм та заходів для профілактики, запобігання поширення та мінімізації інфікування коронавірусом платників та працівників.
Кореспонденція, в тому числі заяви на отримання послуг, приймаються через скриньки, встановлені в ЦОП, а також у режимі листування в Електронному кабінеті (формат pdf) або поштою.
Якщо ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо) або нещодавно контактували з хворими на COVID-19, просимо вас залишитися вдома та утриматися від відвідування ЦОП.
Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».


Пресслужба Головного управління
ДПС у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м. Севастополі

Лист редактору | Версія для друку | Вгору