Нова Каховка» Новини» Призерка чемпіонату Європи з боксу отримала Почесну грамоту Херсонської обласної ради
2021-11-12 | Адміністратор|

Призерка чемпіонату Європи з боксу отримала Почесну грамоту Херсонської обласної ради

Вчора, 11 листопада, перший заступник голови Херсонської обласної ради – керівник виконавчого апарату Юрій Соболевський разом з начальником управління  фізичної культури, молоді та спорту ОДА Віталієм Вибранським привітали та нагородили Почесними грамотами боксерів та тренерів серед яких були новокаховчанка Катерина Боднарчук та Олександр Курдов.

Про це повідомляє сайт Херсонської обласної ради.

За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію боксу, самовідданість та волю до перемоги, досягнення високих спортивних результатів відзнаку отримала Катерина Боднарчук.

Також за багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток  та популяризацію боксу, відданість справі підготовки і виховання талановитої спортивної молоді, забезпечення високих спортивних результатів нагороджено:

Олександра Курдова – тренера-викладача з боксу комунального закладу «Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамо» Херсонської обласної ради, головного тренера новокаховського клубу боксу «Данька»;

Дмитра Оболєнцева – в.о. директора комунального закладу «Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамо» Херсонської обласної ради.

«Безумовно, Херсонщині є ким пишатися. Саме ви представляєте область на всеукраїнському й міжнародному рівнях. Це потребує великої відданості та наполегливості. Розвиток спорту – один з пріоритетних напрямів для обласної влади. Будемо робити все можливе, аби підтримати боксерів та цей вид спорту на Херсонщині. Адже маємо сильних й професійних спортсменів!» – привітав Юрій Соболевський.

Разом з тим, спортсмени разом з Юрієм Соболевським та Віталієм Вибранським обговорили актуальні питання розвитку цього виду спорту в Херсонській області та підтримки боксерів.

Насамкінець, Юрій Соболевський побажав боксерам нових спортивних перемог, досягнень і нагород.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»

Лист редактору | Версія для друку | Вгору