Нова Каховка» Новини» Міська влада звертається до підприємств, громадян, громадських організацій з проханням долучитися до проведення осінніх робіт з благоустрою
2021-11-12 | Адміністратор|

Міська влада звертається до підприємств, громадян, громадських організацій з проханням долучитися до проведення осінніх робіт з благоустрою

Шановні мешканці Новокаховської міської територіальної громади!

Золота осінь поступово добігає кінця, і вже зовсім скоро зима вступить у свої права. Золотисто-багряний килим з листя, яке вальсує з вітром, вкриває все навколо. Комунальні підприємства, деякі ОСББ, ЖБК та окремі громадяни вже долучилися до "боротьби" з опалим листям. Проводяться роботи з прибирання центральних вулиць, паркових зон, прибудинкових територій тощо.
Тому звертаємося до тих підприємств, громадян, громадських організацій, які ще не почали прибирання, з проханням долучитися, із дотриманням карантинних вимог, до проведення робіт з благоустрою на власних та прилеглих територіях.
Як же позбутися опалого листя? Мінекології рекомендує компостувати листя - для цього не треба особливих знань або зусиль. Потрібен спеціальний резервуар або просто яма, куди можна помістити листя і помірно його зволожувати, щоб створити необхідні умови для перетворення його в компост, яким можна буде удобрити ґрунт. Найпростіше, зібране листя складувати в зоні контейнерних майданчиків для подальшого вивезення комунальними підприємствами.
Шановні мешканці, долучайтесь до прибирання міських, прибудинкових та прилеглих територій, давайте разом подбаємо про екологію та красу нашої громади!


Відділ комунального господарства

Лист редактору | Версія для друку | Вгору