Нова Каховка» Новини» Працівники територіального центру допоможуть одиноким громадянам оформити житлову субсидію
2021-10-05 | Адміністратор|

Працівники територіального центру допоможуть одиноким громадянам оформити житлову субсидію

4 та 5  жовтня  2021 р.  управлінням праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради проведено зустрічі з колективом Новокаховського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) щодо питань призначення населенню житлових субсидій в опалювальний сезон   2021-2022 рр.
Начальник відділу грошових виплат і компенсацій Неллі Плохотнюк та головний спеціаліст Ольга Жувага ознайомили працівників територіального центру  з умовами призначення житлових субсидій в опалювальний період з жовтня 2021 р. по квітень     2022 р.  Надані  чисельні роз’яснення про те, кому необхідно звернутися для призначення субсидії, за яких обставин в призначенні допомоги буде відмовлено, як правильно заповнити  заяву і декларацію для призначення субсидії, як буде проводитися розрахунок розміру субсидії  тощо.
Також було повідомлено, що з травня 2021 р. виплата призначеної субсидії проводиться виключно в готівковій формі: через банківські установи або поштові відділення АТ «Укрпошта».
Під час заходу увагу присутніх акцентовано, що для нарахування житлової субсидії в опалювальний сезон 2021-2022 років громадянам, які отримували допомогу у травні-вересні 2021 р., а також тим, кому вона була призначена в сумі 0,00 грн.  повторно звертатися у жовтні 2021 року не потрібно. Розрахунок субсидії буде проведено УПСЗН самостійно, без додаткового звернення громадян.

Управління праці та соціального захисту населення
 Новокаховської міської радиЛист редактору | Версія для друку | Вгору