Новая Каховка» Новости» 30 вересня 2021 року у КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв» відбулось свято, присвячене Міжнародному дню музики
2021-10-04 | Администратор|

30 вересня 2021 року у КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв» відбулось свято, присвячене Міжнародному дню музики

Музика — це найпрекрасніша цінність людства, це міжнародна мова, яка зрозуміла всім. Вона торкається душі кожного, відкриваючи двері в чудовий світ звуків, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій, змушує радіти і співчувати, виступає як неймовірний інструмент самовираження і натхнення.
Щорічно, 1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день музики - день дивовижного світу музичного мистецтва.
30 вересня 2021 року в приміщення підрозділу №1 комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв» відбулось свято, присвячене Міжнародному дню музики, а також 45-річчю музичного відділення.
Учні та викладачі підготували чудовий концерт, в якому лунали безцінні твори, сучасних та зарубіжних композиторів, що стали надбанням світової музичної культури, а учениця 7 класу фортепіанного відділу Мирослава Таран (викладач Наталія Тишкова) виконала власний твір «Осіння імпровізація», щиро розкриваючи усім присутнім стан своєї власної душі.
Концерт вийшов справді неймовірно чуттєвим, а чудовим подарунком для учнів - юних творців музичного мистецтва від міста став новенький музичний інструмент – гітара.
Вітаємо усіх причетних до цього вічного і неповторного мистецтва з Міжнародним днем музики! Сердечно бажаємо невичерпного натхнення та підкорення нових творчих вершин задля подальшого збагачення духовної скарбниці музичного мистецтва!


Відділ культури і туризмуПисьмо редактору | Версия для печати | Наверх