Новая Каховка» Новости» Новокаховська громада урочисто провела призовників до лав Збройних сил України (фото)
2021-10-01 | Администратор|

Новокаховська громада урочисто провела призовників до лав Збройних сил України (фото)

Сьогодні, 1 жовтня, Новокаховська громада урочисто провела призовників до лав Збройних сил України.

Про це повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

У Парку Слави вишикувався 21 юнак з числа 31 призовника, які цієї осені направляться до місця служби. Поруч зібрались їхні батьки, родичі, знайомі.

Проводити призовників на військову службу прийшли міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, міський голова Таврійська Микола Різак, голова Каховської районної державної адміністрації Наталя Стаднік, представники духовенства, заступники міського голови, керівники комунальних підприємств та установ міста, городяни.

Міський голова Володимир Коваленко звернувся до юнаків з теплими словами настанови та закликав їх чесно служити Україні, гідно боронити рідну батьківщину і після служби повернутись додому, де на них чекатимуть батьки, близькі та рідна земля, адже молодь – це майбутнє.

Міський голова Таврійську Микола Різак та голова Каховської районної державної адміністрації Наталя Стаднік також привітали призовників з таким важливим етапом у їх житті та висловили юнакам найщиріші побажання.

З пастирським благословенням на захист Батьківщини виступив секретар Новокаховської єпархії Української Православної Церкви протоієрей Миколай.

Міський голова Володимир Коваленко разом з почесними гостями вручили хлопцям подарунки на згадку про рідний край та побажали їм незламної волі, сил та відваги, а також надійного тилу і богатирського здоров’я.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх