Нова Каховка» Новини» На засіданні міськвиконкому розглянули нагальні питання щодо життєдіяльності Новокаховської громади
2021-09-13 | Адміністратор|

На засіданні міськвиконкому розглянули нагальні питання щодо життєдіяльності Новокаховської громади

У минулу п’ятницю, 10 вересня, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко провів позачергове засідання виконавчого комітету міської територіальної громади.

На розгляд членів виконкому були винесені проекти рішень з 17 питань порядку денного.
Зокрема, розглядались питання:

– Про схвалення проєкту змін до Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності міста Нова Каховка на 2020-2022 роки.

– Про схвалення проєкту змін до міської цільової Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка» на 2020-2022 роки». Цим проектом передбачено виділення додаткових коштів на:

Оновлення матеріально-технічної бази;
Будівництво, капітальний ремонт та реконструкція внутрішнього газопостачання амбулаторії загальної практики сімейної медицини в смт.Козацьке (проектні роботи),капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини №6, с.Веселе, капітальний ремонт системи опалення, приміщення та благоустрій прилеглої території ФАПу у с.Нові Лагері та ін.

– Про схвалення проєкту змін до міської цільової Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» Новокаховської міської ради на 2020-2022 роки»: необхідно виділення коштів на здійснення капітального ремонту системи киснепостачання на лікарняному комплексі № 1 по вул. Героїв України, 33а.

– Про схвалення проєкту змін до Програми забезпечення транспортного обслуговування загальноміських заходів на 2021 рік.

– Про схвалення проєкту змін до міської Програми будівництва, реконструкції, капітальних ремонтів об’єктів соціальної сфери та інших об’єктів комунальної власності м. Нова Каховка на 2019-2021 роки.

– Про схвалення проєкту змін та доповнень до міської програми розвитку освітньої галузі на 2020-2022 роки.

В цьому проекті розглядали необхідність виділення коштів на:

Поточний ремонт системи опалення роздягальні та ремонт приміщення роздягальні садочку «Колобок» смт. Дніпряни;
Проведення ремонту мережі холодного водопостачання спортивної зали «Будівельник» у підвальному приміщенні, яка знаходиться вкрай незадовільному, аварійному стані, необхідно виділити кошти;
Поточний ремонт 1-го модуля газової котельні я/с № 18 «Вербонька», закупівлю запчастин для відновлення роботи 1-го модуля газової котельні я/с № 18 «Вербонька».

– Про схвалення проєкту змін до цільової Програми розвитку культури і туризму Новокаховської міської територіальної громади на 2020-2022 роки.

– Про схвалення проєкту змін до Програми підтримки та реалізації стратегічних ініціатив розвитку Новокаховської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 25.03.2021 №303.

– Про схвалення проєкту змін до міської Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Новокаховської міської територіальної громади на 2020 – 2022 роки.

– Про схвалення проєкту змін до Програми розвитку футболу на території Новокаховської міської територіальної громади на 2020-2022 роки.

– Про схвалення проєкту змін та доповнень до Програми розвитку інфраструктури старостинських округів Новокаховської міської територіальної громади на 2021 рік. В цьому питанні, зокрема, розглядалося виділення додаткових коштів на:

Поточний ремонт вуличного освітлення в смт. Козацьке;
Улаштування огорожі на кладовищі в с. Веселе;
Улаштування покриття тротуарною плиткою на території кладовища в с. Райське;
Поточний ремонт пішохідної доріжки в смт. Дніпряни по вул. Наддніпрянській.

– Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території Дніпрянського та Райського старостинських округів

– Про схвалення проєкту Програми розвитку туризму на території Новокаховської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

– Про схвалення проєкту змін до Програми забезпечення іншої діяльності та розвитку виконавчого комітету Новокаховської міської ради на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 17.12.2020 №154.

– Про внесення змін до бюджету Новокаховської міської територіальної громади.

– Про продовження договорів оренди об’єктів міської комунальної власності.

– Про оренду об’єктів міської комунальної власності.

Всі проекти рішень були підтримані членами виконавчого комітету.
Матеріали сайту «Online Нова Каховка»

Лист редактору | Версія для друку | Вгору