Нова Каховка» Новини» Інклюзивно-ресурсний центр зустрічає представника посольства Великобританії
2020-09-11 | Адміністратор|

Інклюзивно-ресурсний центр зустрічає представника посольства Великобританії

09 вересня 2020 року у комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Новокаховської міської ради радо зустрічали гостей. До інклюзивно-ресурсного центру завітали: Нік Булер - голова правління програми допомоги Посольства Великобританії в Україні, Максим Савченко - голова ГО «Офіс реформ» при Херсонській обласній державній адміністрації та Оксана Гончарук - менеджер з розвитку економіки ГО «Офіс реформ».
Мета діяльності ГО «Офіс реформ» - напрацювання проектів розвитку та їх реалізація у напрямках: медицина, педагогіка, адміністративні послуги, економічний розвиток.
Метою візиту було – огляд закладів для впровадження проектів, знайомство з учасниками. В ході огляду начальник відділу освіти Лілія Микитенко ознайомила відвідувачів із утриманням та фінансуванням закладу, наголосила на напрацюваннях колективу та існуючих нагальних потребах. Марина Скрипнікова познайомила гостей з працівниками закладу, зупинилася на особливостях діяльності ІРЦ, контингенті дітей, що відвідують корекційні заняття та формах роботи з ними.
Сподіваємося, що співпраця ІРЦ відділу освіти, ГО «Офіс реформ» та Посольства Великобританії буде плідною і корисною.


Відділ освіти
Лист редактору | Версія для друку | Вгору