Новая Каховка» Объединение совладельцев многоквартирного дома» Информация для ОСМД (ЖСК)» Головам та мешканцям ОСББ!
2018-03-30 | Администратор|

Головам та мешканцям ОСББ!

Рішенням виконавчого комітету Новокаховської міської ради від 24.01.217 року № 44 «Про делегування посадовим особам права складання протоколів про адміністративні правопорушення» головам ОССБ надано право складання протоколів про адміністративні правопорушення за статтею 150 «Порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями» Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Згідно п. 8 Правил користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 1992 р. N 572: «Співвласники житлового будинку, гуртожитку зобов’язані забезпечувати належне утримання, експлуатацію, реконструкцію, реставрацію, поточний і капітальний ремонт, технічне переоснащення спільного майна житлового будинку, гуртожитку пропорційно до частки співвласника на умовах співфінансування».
Надаємо приклад складання протоколу про адміністративні правопорушення за порушення п. 8 Правил користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків.

Приклад складання протоколу про адміністративне правопорушення

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх