Нова Каховка | 09 Серпня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-07-28 » Новини

» Звітний концерт школи танцю «Lifedanсе»

Звітний концерт школи танцю «Lifedanсе»

25 та 26 липня в міському Палаці культури відбувся звітний концерт учасників школи танцю «Lifedanсе», керівник Дар’я Барансата.
Дотримуючись карантинних вимог, кількість глядачів, а це батьки, друзі та рідні учасників, була обмежена. При вході в Палац культури проводилась дезінфекція рук та температурний скринінг, дотримувався масочний режим.
Звітний концерт Школи танцю «LifeinDance» – це завжди яскрава подія в культурному житті міста! Протягом навчального року учні школи наполегливо працювали, проводили репетиції, готували нові номери. Незважаючи на перешкоди у зв’язку з карантином, перенесенням дати виступу, все склалося. В концерті прийняли участь вихованці всіх вікових категорій – від 5 років і до 17 річного віку.
На першому Звітному концерті школи, який відбувся 25 липня, у суботу, побував і міський голова Володимир КОВАЛЕНКО. Він подякував засновників школи Оксану ЧЕПУРНУ і Дар’ю БАРАНСАТУ за потужну команду, яку вони створили, за талант педагога і наставника, за відкриття дітям неймовірної Країни Танцю. Володимир Коваленко зі сцени привітав випускниць: Діану Моцьо, Єлізавету Чумакову, Катерину Деркач, Дар’ю Вовченко, Ольгу Коваленко, Юлію Тупікіну, Евеліну Воропай, Олександру Денисенку, Валерію Торік, вручив подарунки від БФ «Нова Каховка» (керівник Наталія Безп’ята), а керівникам букети троянд і сертифікати на відвідування салону краси «Парацельс». Начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна вручила солодкі подарунки.
Концерт тривав понад дві години – під бурхливі оплески та схвальні вигуки глядачів. Велику подяку колектив Школи висловив батькам – за те, що довіряють своїх дітей, приходять на концерти, підтримують, вболівають. Дар’я Барансата вручила випускницям Дипломи про завершення Школи танцю та іменні футболки. Випускниці зі словами подяки, квітами, і від усієї старшої групи вручили Дар’ї Юріївні подарунок – картину із її зображенням, чим дуже розчулили свого керівника.
Крім звітного концерту, 26 липня у вечірній програмі «LifeinDance» представила новий неймовірний танцювальний спектакль під назвою «Allmyme» («Всі мої Я»), який нікого не залишив байдужим. Кожен в залі мав можливість замислитись над тим, що відбувається довкола, що відбувається в нас і нашій свідомості. Гармонійне поєднання музики, відеоряду та хореографії передало емоції тривоги, втрати, самотності, щастя, радості і розчарування. «Всі події, які з нами відбуваються, зрозуміло, змінюють нас. Та ми часто дивимося на це, як на щось принижуюче. Але хіба від цього ми втрачаємо свою цінність?..» - це рядки передмови до спектаклю.
Школа танцю «LifeinDance» – сучасна, потужна школа танцю, яка набирає обертів, якій притаманна енергія молодості і сили, бурхливий потік життя і неймовірні почуття, що об’єднують цю потужну творчу команду.


Відділ культури і туризмуНавігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами