Нова Каховка | 09 Серпня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-07-27 » Новини

» Мешканці Нової Каховки збирають кошти на допомогу постраждалим від пожежі

Мешканці Нової Каховки збирають кошти на допомогу постраждалим від пожежі

Станом на 24 липня 2020 року на допомогу постраждалим від пожежі, яка сталась 5 липня в місті Нова Каховка по вул. Миколи Букіна, 20, надійшло коштів у загальній сумі 22900,00 грн.

Про це повідомила директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради Людмила Логвінова.

Пожежа, яка трапилась 5 липня 2020 року в місті Нова Каховка по вул. Миколи Букіна, 20, сколихнула усіх мешканців міста. Докладено максимум зусиль, щоб не залишити наших мешканців із бідою наодинці.

На виконання розпорядження міського голови від 08.07.2020 року №199-р «Про підготовку та організацію надання грошової допомоги постраждалим власникам квартир будинку вул. Миколи Букіна, 20 внаслідок пожежі в місті Нова Каховка» територіальним центром Новокаховської міської ради направлено близько 50 листів із зверненням до керівників установ, підприємств, організацій всіх форм власності і господарювання, до всіх небайдужих людей виявити волю та взяти участь у зборі коштів по наданню грошової допомоги постраждалим власникам квартир будинку 20 по вул.Букіна, внаслідок пожежі.

Організація роботи по збору коштів ведеться, щоденно здійснюється надходження від усіх небайдужих на відкритий рахунок в органах Казначейства УДКСУ у м. Новій Каховці з метою надання грошової допомоги безпосередньо постраждалим власникам квартир будинку вул. Миколи Букіна, 20.

Висловлюємо щиру подяку у перерахуванні коштів:

- ТОВ «Стоматологічна поліклініка» – 2000,00 грн.,
- КП «Шляхово-експлуатаційне управління» – 5000,00 грн.,
- Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради – 8200,00 грн.,
- Територіальний центр Новокаховської міської ради – 3100,00 грн.,
- Ірина Хапісова – 100,00 грн.,
- Новокаховський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління пенсійного фонду України в Херсонській області – 1500,00 грн.,
- Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – 650,00 грн.,
- Новокаховський автовокзал – 300,00 грн.,
- ясла-садок «Черьомушки» – 500,00 грн.,
- ФОП Артем Дишлевий – 700,00 грн.,
- Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту – 150,00 грн.,
- Новокаховська міська філія Херсонського обласного центру зайнятості – 600,00 грн.,
- Аріадна Перунова – 100,00 грн.

Територіальний центр щиро дякує усім, хто відгукнувся і взяв участь у перерахуванні коштів для надання грошової допомоги постраждалим власникам квартир будинку вул. Миколи Букіна, 20 внаслідок пожежі.

Ваші добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маячки світять тим, хто чекає допомоги. Добро примножує добро і повертається добром до тих, хто його творить.

Благодійники – це люди з великими серцями: роблять гарні справи, поспішають туди, де потрібна допомога. Безкорисливо, за покликом душі, вони творять добро. Завдяки таким людям, як Ви, на землі живе Добро, живе Надія…

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами