Нова Каховка | 07 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-06-30 » Новини

» З 60-річчям з дня заснування «Херсоноблагробуд» !

З 60-річчям з дня заснування «Херсоноблагробуд» !

Приватне акціонерне товариство «Фірма Херсоноблагробуд» 1 липня 2020 року відзначає свій ювілей -60-річчя з дня заснування.
Працівники системи «Херсоноблагробуду» упродовж 60 років пронесли трудову естафету першобудівників Каховського гідровузла, зберегли і примножили славні традиції самовідданої праці, вірності обраної професії, виконання свого громадського і патріотичного обов’язку.
Більш ніж 77 підрозділів об’єднання «Херсоноблагробуд» вписали історії сторінки в літопис будівництва Нової Каховки, тисяч об’єктів в області і за її межами. В наслідок цього суттєво на краще зминилися умови життя, праці та побуту тисяч людей, змінювався Таврійський край

Шановні працівники всіх поколінь всіх підрозділів колективу сільських будівельників «Херсоноблагробуду» , хто пов’язав свою долю з будівництвом, прийміть слова щирої подяки за Вашу сумлінну працю, за професіоналізм, відповідальність та майстерність.
Нехай добрі справи, зроблені для людей і Держави повертаються до Вас шаною, повагою та авторитетом і додають життєвих сил, енергії та наснаги на багато років!
Бажаю Вам міцного здоров’я, родинного щастя, нових звершень, добра, благополуччя, здійснення надій на краще, достойну оцінку Вашої самовідданої, добротворчої праці!
Я також висловлюю подяку керівникам регіону, районам та місту Нова Каховка за їхню підтримку під час нашої роботи.

Ще раз вітаю всіх ветеранів і співробітників "Херсоноблагробуд" з 60-річчя створення нашої організації. Бажаю всім доброго здоров'я, благополуччя, миру, особистого щастя, впевненості.


З повагою, Заслужений будівельник України,
Почесний громадянин м.Нова Каховка, Генеральний директор
ПрАТ «Фірма Херсоноблагробуд» А.І.Подофа


Про трудові досягнення та стан справ ПрАТ «Фірма Херсоноблагробуд»

Приватне акціонерне товариство «Фірма Херсоноблагробуд» у 2020 році відзначає свій ювілей -60-річчя з дня заснування
Сільські будівельники «Херсоноблагробуду» упродовж 60 років пронесли трудову естафету першобудівників Каховського гідровузла, зберегли і примножили славні традиції самовідданої праці, вірності обраної професії, виконання свого громадського і патріотичного обов’язку.
В літопис «Херсоноблагробуду» золотими сторінками вписані будівництва Нової Каховки, тисяч об’єктів в області і за її межами: провідні промислові підприємства регіону, більше 40 підприємств для переробки сільськогосподарської продукції в районах, понад 2млн.кв.м. житла, 172 школи, 156 дитячих дошкільних закладів, 14 технікумів і профтехучилищ, 56 клубів, 20 лікарень і поліклінік.В наслідок цього суттєво на краще зминилися умови життя, праці та побуту тисяч людей.
За непростих умов успішно реалізовано урядові завдання в рамках Чорнобильської програми та відбудови після землетрусу у Вірменії.
В Оздоровчому центрі «Чайка» санаторного типу, розташованому на перший береговій лінії Чорного моря в смт Лазурне Скадовського району щосезону оздоровлюються понад чотири тисячі дорослих і дітей України, Білорусі та Росії.
В колективі виховані плеяда висококваліфікованих керівників, організаторів будівельного виробництва, майстрів, талановитих зодчих, які в нових умовах господарювання знайшли своє місце, затвердилися лідерами галузі, володіють сучасними технологіями. Майже тисяча сільських будівельників відзначені високими урядовими нагородами, 12 з них удостоєні звання «Заслужений будівельник України».
ПрАТ «Фірма Херсоноблагробуд» виконує умови Міністерства праці, не допускає порушень та забезпечує мінімальні гарантії, які відображені як у Законодавстві з оплати праці так і в колективних договорах структурних підрозділів фірми. Відсутні заборгованість з виплати заробітної плати, сплаті податків та відрахувань до соціальних фондів.
Трудові досягнення колективу ПрАТ відзначені високими урядовими нагородами України: Почесними грамотами Верховної Ради, Кабінету Міністрів, грамотами корпорації «Украгропромбуд», Дипломом учасника презентації альманаху «Діловий імідж України» партнерство та інтеграція у світову економічну співдружність, Херсонської обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Новокаховської міської ради, неодноразово нагороджений Дипломом учасника рейтингу «Дніпровська Перлина» в різних номінаціях.
ПрАТ «Фірма Херсоноблагробуд» поєднує у своїй команді дружній колектив професіоналів. Всі наші фахівці мають багаторічний досвід роботи. Ми любимо свою роботу й робимо все можливе, щоб досвід роботи був позитивним. Наші фахівці будують свої відносини із замовниками на основі взаємоповаги й довіри.
Ми - команда професіоналів, готова вирішити всі питання, що виникають у процесі будівництва.
Сьогодні в непростих умовах колектив ПрАТ «Фірма Херсоноблагробуд» вчасно виконує договірні обов’язки, немає заборгованості з податками, вчасно виплачується заробітна плата. Працелюбними руками, талантом, майстерністю і натхненням теперішніх фахівців та декількох поколінь будівельників оновлюється наше місто Нова Каховка та таврійський край, створена надійна основа поліпшення соціально-економічного потенціалу області, примноження внеску тавричан у зміцнення і авторитету України.
В трудових здобутках колективу вагома заслуга Подофи Анатолія Івановича, генерального директора ПрАТ, заслуженого будівельника України, почесного громадянина м. Нова Каховка, який 19 років працював головним інженером, з лютого 2005 року-головою Правління, а з березня 2007року- генеральним директором ПрАТ «Фірма Херсоноблагробуд», де працює по теперішній час.


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами