Нова Каховка | 07 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-06-26 » Новини

» Інформація архівного відділу

Інформація архівного відділу

На зберіганні в архівному відділі знаходяться документи ліквідованого Відкритого акціонерного товариства «Автотранспортне підприємство №16561».
Автотранспортна контора Дніпробуду створена 13 квітня 1951 року, як структурний підрозділ Дніпробуду. Автотранспортна контора, як і всі підприємства знаходилась на госпрозрахунку та виконувала завдання будівельних організацій Дніпробуду по перевезенню будівельних матеріалів та інших вантажів для потреб будівництва Каховської ГЕС та міста Нова Каховка.
На початку створення в автотранспортній конторі працювало більше 1200 працівників. Автотранспортна контора мала 8 автоколон, гаражі, авторемонтну майстерню, а також кінний парк та господарство водного транспорту. В автотранспортній колоні працювали шофери, контролери, кондуктори, диспетчери, вулканізатори, електрики, електрозварники, слюсарі, кочегари, токарі, ковалі, капітани, матроси, боцмани, механіки, мотористи, шкіпери, рульові, ветеринарні лікарі, конюхи, візники та інші працівники.
Після закінчення будівництва Каховської ГЕС автотранспортна контора, до якої приєднали управління механізації та енергозабезпечення, підпорядкована управлінню гідровузла та промислових підприємств Дніпробуду.
У 1960 році у зв’язку із організацією на базі гідровузла і промислових підприємств тресту «Каховсільбуд» автотранспортна контора перейменована у Новокаховську автобазу автотранспорту і механізації №4, а в 1963 році – автобазу №14 з підпорядкуванням її Херсонському обласному автотранспортному управлінню.
У 1966 році автобаза №14 перейменована у Новокаховське автотранспортне підприємство-21061.

На підставі наказу Міністерства автотранспорту УРСР від 29.04.1986 №91 з 17 грудня 1986 року Новокаховське АТП-21061 перейменовано у Новокаховське АТП-16561.
На підставі наказу регіонального відділення фонду Державного майна України у Херсонській області від 11.11.1996 №1327 в результаті приватизації майна державного підприємства АТП-16561 було створено Відкрите акціонерне товариство «Автотранспортне підприємство-16561».
Наприкінці 1999-х років в товаристві, яке налічувало 3 автоколони, працювало близько 250 працівників.
Після ліквідації підприємства у 2003 році на зберігання до архівного відділу Новокаховської міської ради надійшли архівні документи Відкритого акціонерного товариства «Автотранспортне підприємство №16561» за період з 1950 по 2003 рік, а саме: накази директора з кадрових питань (особового складу), особові картки звільнених, відомості нарахування заробітної плати.
Для підтвердження трудового стажу чи заробітної плати колишні працівники ВАТ «Автотранспортне підприємство №16561» можуть звертатися до архівного відділу Новокаховської міської ради.
На час карантину звернення, оформлені відповідно до чинного законодавства, можна надіслати на електронну пошту: nkarhiv@ukr.net, або поштою на адресу: вул. Гагаріна, 8, м. Нова Каховка, Херсонська область, 74900.
До відома, надання архівних довідок, необхідних для забезпечення соціального захисту громадян, відповідно до статті 35 Закону України "Про Національний архівний фонд і архівні установи" здійснюється безоплатно.


Архівний відділ


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами