Нова Каховка | 07 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-06-26 » Новини

» Гімназія № 2 ім. А.Бахути: рішення технічної ради втілюємо у життя

Гімназія № 2 ім. А.Бахути: рішення технічної ради втілюємо у життя

Завершилися ремонтні роботи на об’єкті «Капітальний ремонт перекриття ІІ-го поверху центральної частини будівлі НВК № 2 із заміною підвісної стелі» (зараз Гімназія № 2 ім.А.Бахути), які проводилися на замовлення відділу освіти міської ради.
Вже протягом кількох років викликав занепокоєння стан перекриття 2-го поверху у навчальному закладі. Перекриття над другим поверхом центральної частини через протікання покрівлі прийшло у непридатність, підлога в актовій залі була хиткою та потребувала відновлення, а перебування дітей в актовій залі під час проведення шкільних заходів могло бути небезпечним. Питання проведення ремонтних робіт у навчальному закладі неодноразово розглядалося на засіданні Технічної ради при виконавчому комітеті. З метою встановлення фактичного стану підлоги та перекриття залучалися сертифіковані експерти та проводилися обстеження, а члени Технічної ради надали свої рекомендації щодо виконання необхідних відновлювальних робіт.
Враховуючи рекомендації проектувальників, була комплексно розроблена проектно-кошторисна документація проектними організаціями НКПВВ «НІІпроектреконструкція» та ПрАТ «Фірма Херсоноблагробуд», експертизу проекту виконало ТОВ «Експертиза МВК».
Над втіленням проекту у життя працювало ПМП «Віра», за 1,5 місяця під керівництвом директора підприємства Ляхової А.Ф. працівники виконали роботи у повному обсязі.
Підрядники частково посилили балки перекриття над другим поверхом, на перекритті замінили утеплювач, улаштовали паро - та гідроізоляцію. Виконана підшивка стелі другого поверху, та улаштовано підвісну стелю типу «Аrmstrong». На прохання адміністрації закладу будівельники демонтували сцену в актовій залі, розширивши рекреацію, влаштували другий пожежний вихід згідно з діючими нормами. Старий паркет було замінено паркетною дошкою «Золотий дуб» з попереднім посилення балок перекриття та укладанням плити ОСБІ на клею. Замінені двері на металопластикові площею 7,3 м2. Оновлена зала готова до шкільних свят!

Від імені батьківської громадськості Гімназії № 2 ім.А.Бахути Марина Стьобіна та Олена Компасенко висловила щирі слова вдячності міському голові Володимиру Коваленку та депутатам міської ради за виділені кошти для проведення капітального ремонту в актовій залі навчального закладу. Завдяки турботі міської влади навчальний заклад з кожним роком стає все сучаснішим та комфортнішим для навчання!


Відділ капітального будівництва,
адміністрація Гімназії № 2


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами