Нова Каховка | 07 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-06-25 » Новини

» 23 червня 2020 року служба у справах дітей зустрілася з опікунськими родинами с. Веселе, смт. Козацьке

23 червня 2020 року служба у справах дітей зустрілася з опікунськими родинами с. Веселе, смт. Козацьке

Спеціалісти служби у справах дітей Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади 23 червня 2020 року познайомилися із 9 опікунськими родинами, які виховують 11 статусних дітей Веселівського та Козацького старостинських округів.
Зустріч мала на меті не тільки знайомство з родинами, а ще і розширення обізнаності опікунів та піклувальників в питаннях організації діяльності, пов’язаної з захистом прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, змін в законодавстві, надання фахових рекомендацій.
Особливу увагу було приділено питанням збереження житла та майна дітей, своєчасності оформлення державної грошової допомоги на підопічних.
Опікунам та піклувальникам було повідомлено про пільги щодо оздоровлення підопічних, отримання позашкільної освіти, отримання психологічної допомоги у разі виникнення конфліктних ситуацій у родині.
Не оминули увагою і родину, яка перебуває у складних життєвих обставинах: складений акт обстеження житлово-побутових умов проживання, проведена профілактична бесіда, надані рекомендації щодо виведення родини із кризи.
Під час карантину спеціалістами служби у справах дітей постійно здійснюється моніторинг умов утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в опікунських і прийомних родинах, та щодо дітей, які виховуються в сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах. До моніторингу родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, залучені старостинські округи та Таврійська міська рада.

ДОВІДКОВО
На обліку служби у справах дітей перебуває 129 статусних дітей, з них 62 дитини-сироти та 67 дітей, позбавлених батьківського піклування. Сімейними формами виховання охоплено 99,2% статусних дітей, з них:
під опікою/піклуванням фізичних осіб перебуває 105 дітей;
в прийомних родинах Херсонської області виховуються 13 дітей;
вихованцями дитячих будинків сімейного типу Херсонської області є 10 дітей.
На території Новокаховської міської ради функціонує 5 прийомних родин, які виховують 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Служба у справах дітей висловлює свою подяку старості та працівникам Козацького старостинського округу за надання допомоги у здійсненні профілактичного рейду.


Служба у справах дітей

Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами