Нова Каховка | 07 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-06-24 » Новини

» Завершення навчального року в онлайн режимі

Завершення навчального року в онлайн режимі

Цього року в закладах загальної середньої освіти Новокаховської міської ради закінчення 2019 – 2020 навчального року відбулося у незвичному форматі: в режимі онлайн.
В рамках впровадження попереджувальних заходів щодо розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, Міністерство освіти і науки України порадило свято останнього дзвоника та випускні вечори не проводити.
Проте заклади загальної середньої освіти вирішили, що пандемія і карантин не стануть на заваді пам’ятних урочистостей, і вигадали свої оригінальні варіанти святкування: створили відеофільми про проведений час у школі, випускники прослухали прощальний дзвінок в онлайн режимі, учні, батьки та вчителі вітали один одного у групах, надсилали листівки, створювали колажі.
Щиро вітаємо педагогів, учнів, випускників та їхніх батьків із успішним закінченням ще одного непростого шкільного року!
Для школярів закінчення навчального року – це старт літніх канікул, для випускників – це новий життєвий шлях у майбутнє. Тож бажаємо учням та випускникам добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.
Впевнені, коли повернетеся восени за шкільні парти, а хтось уперше увійде у просторі аудиторії вищого навчального закладу, буде про що розповісти друзям, вчителям, новим знайомим.
Випускникам бажаємо успішно скласти ЗНО і вступити до омріяних закладів вищої освіти!
Шановні вчителі! Дякуємо вам за вашу самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям у цей непростий для нас час.
Подяка батькам за терпіння, за розуміння, коли під час дистанційного навчання вам доводилося бути і лагідною, люблячою матусею і водночас строгою універсальною вчителькою.
Бажаємо усім нових успіхів, життєвих сил і натхнення!


Відділ освіти


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами