Нова Каховка | 07 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-06-24 » Новини

» Строкові трудові договори за законодавством про освіту

Строкові трудові договори за законодавством про освіту

У січні 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про повну загальну середню освіту», який набрав чинності 18 березня 2020 року.
Відповідно до підпункту 2 пункту 3 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону, до 1 липня 2020 року припиняються безстрокові трудові договори з педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти Новокаховської міської ради, яким виплачується пенсія за віком. Керівники комунальних закладів загальної середньої освіти зобов’язані припинити безстрокові трудові договори з педагогічними працівниками, яким виплачується пенсія за віком, з одночасним укладенням з ними трудових договорів строком на один рік. Закон передбачає не «звільнення» педагогічних працівників-пенсіонерів, а визначає механізм їх переведення з безстрокових трудових договорів на строкові терміном на один рік. Педагогічний працівник може бути звільнений лише у випадку небажання продовжувати свою педагогічну діяльність на основі строкового трудового договору.
Згідно з підпунктом 1 пункту 3 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону, до 1 липня 2020 року відділ освіти Новокаховської міської ради припиняє безстрокові трудові договори з керівниками закладів загальної середньої освіти та одночасно укладає з ними трудові договори строком на шість років, а з керівниками, які отримують пенсію за віком, – на один рік без проведення конкурсу. Також у разі їх незгоди з продовженням трудових відносин на умовах строкового трудового договору вони будуть звільнені згідно з пунктом 9 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України. Досягнення пенсійного віку керівником закладу освіти, з яким укладено контракт на визначений строк, не є підставою дострокового припинення строку дії контракту.
Варто пам’ятати, що відповідно до статті 68 Конституції України кожен громадянин нашої держави зобов’язаний неухильно додержуватися законодавства України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності!


Відділ освіти


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами