Нова Каховка | 07 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-06-22 » Новини

» Результативна перемога «Шахтаря»!

Результативна перемога «Шахтаря»!

21 червня 2020 року на футбольному полі «Вогник» стадіону «Енергія» в фінальному поєдинку зустрілися команда «Шахтар» м. Нова Каховка та команда «Мала Каховка» смт. Малокаховка.
Матч виявився дуже захоплюючим та напруженим до останніх хвилин матчу про це свідчить кількість забитих м’ячів. За підсумками запеклої боротьби із рахунком 9:4 перемогу завоювала команда «Шахтар».
За результатами ігор зимової першості міста з футботу серед аматорських команд III місце займає команда «Козацьке» Новокаховської ОТГ, яка набрала 24 очки, бронзовим призером з результатом 25 очок стала команда «Мала Каховка» смт. Малокаховка, чемпіоном серед аматорських команд, з результатом у 30 очок, визначено команду «Шахтар» м .Нова Каховка.
Команди отримали грамоти та кубки. За традицією визначено кращих гравців першості, кращим захисником став Олег Василенко («Мала Каховка»), півзахисником – Анатолій Юхненко («Мала Каховка»). Серед воротарів відзначено Павла Воронцова («Шахтар»), звання кращого нападника завоював Валерій Доля з команди «Шахтар», гравець професійної команди «Енергія».
Від імені міського голови Володимира Коваленка, нагородження спортсменів провів перший заступник міського голови та голова громадської організації «Федерація футболу у м. Нова Каховка» Леонід Чурсинов, який подякував гравців за видовищний фінал. Також до привітань долучилася Наталія Таран – начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради та головний спеціаліст відділу Катерина Андрушенко.
Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту вітає наших талановитих футболістів з високими результатами та бажає нових високих досягнень.

Змагання відбулись без глядачів з дотриманням санітарно- епідеміологічних норм та необхідних заходів.


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами