Нова Каховка | 21 Червня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2020-06-22 » Новини

» Новокаховчани вшанували пам'ять жертв війни

Новокаховчани вшанували пам'ять жертв війни

Сьогодні, 22 червня, о 9.00 в Парку Слави відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні за участю міського голови Володимира Коваленка, його заступників, представників органів місцевого самоврядування, старостинських округів, керівників комунальних підприємств, громадських організацій, місцевих ЗМІ.

Про пам'ять людську говорив у своєму виступі міський голова Володимир Коваленко. Це пам'ять про подвиги, здійснені на полях боїв з агресором, пам'ять про тих, хто вершив історію, прийняв смерть заради майбутнього. Повага й шана до них передаються з покоління в покоління. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні, тих, хто завоював для нас мир і свободу.

Також перед присутніми виступили директор Музею історії міста Нова Каховка Віктор Васильєв та представник ГО «Військово-патріотичний клуб "Каховка" Анатолій Обелець.

Віктор Васильєв нагадав присутнім, що ще 40 років тому у Новій Каховці проживало більше 6000 учасників війни, а сьогодні – їх 32… Всі вони стали для нас прикладом беззавітної любові до Вітчизни і свого народу.

Багато років Військово-патріотичний клуб "Каховка» проводить розкопки місць боїв на Херсонщині. Сьогодні, у Парку Слави, відбулося перепоховання близько 30-ти останків радянських бійців. Хвилиною мовчання та салютом вшанували пам'ять загиблих.

Сьогодні ж, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет в Андріївському кафедральному соборі Нової Каховки очолив чин поховання останків невідомих воїнів-визволителів, які було знайдено під час розкопок на Нікопольському плацдармі учасниками військово-патріотичного клубу «Каховка». За богослужінням молилися члени клубу «Каховка» та парафіяни собору.

На завершення мітингу присутні поклали живі квіти до Вічного Вогню та на могили солдат. В усіх храмах Новокаховської ОТГ відбулись панахиди за загиблими.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!


Фото: Антон Мусієнко


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами