Нова Каховка | 05 Червня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2020-05-22 » Новини

» Вебінар – дистанційне навчання

Вебінар – дистанційне навчання

Соціальна робота – це такий досить нелегкий процес, який вимагає міцних знань з соціології, психології, медицини, педагогіки, теорії управління та права. Це професійна діяльність направлена на надання кваліфікованої допомоги будь які людині, що розширює та відновлює здатність її до соціального функціонування. Фахівець із соціальної роботи - професійно підготовлена людина, яка має не лише інтелектуальні якості а й моральні і повинен бути помічником для кожної родини, яка потребує допомоги.
Під час карантину, коли спілкування обмежено фахівці центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради мали змогу підвищувати свою кваліфікацію та прийняли участь у багатьох вебінарах на різні тематики.
21 травня 2020 року відбувся черговий вебінар №3 із серії «Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії Covid-19», організатором якого є Міністерство соціальної політики України. Під час попередніх двох он-лайн зустрічей обговорювалися і піднімалися різноманітні теми які стосуються соціальної роботи, цього разу пильна увага була прикута до головного документа з яким працює фахівець із соціальної роботи – оцінки потреб дитини та її сім’ї.
Коли спеціаліст приходить в родину то в першу чергу налагодивши співпрацю з членами родини вербально, приступає до заповнення оцінки потреб дитини здійснюючи аналіз та надаючи оцінку стану та середовищу в яких проживає родина. Свої спостереження фахівець письмово вносить до акту оцінки потреб дитини сім’ї/особи та у висновку за результатами оцінювання зазначає чи потреби дітей задовольняються в повному обсязі або навпаки, батьки неналежним чином дбають про дітей.
У ході вебінару розглянуто алгоритм здійснення оцінки потреб та документування: практичні аспекти. Спікери досить професійно та докладно надали роз’яснення та поради, як професійно вести випадок та організації надання соціальних послуг потенційним клієнтам центру. Під час заходу учасники мали змогу задавати питання і спікери зрозуміло і дохідливо надавали відповіді.
Ті знання які отримали фахівці центру допоможуть у подальшому якісно здійснювати оцінку потреб та завчасно за результатами її проведення допомогти подолати кризу у родині та попередити потрапляння сім’ї у складні життєві обставини. Соціальний працівник це не інспекторі не наглядач, який перевіряє стан сім’ї, радше це друг, який всіма доступними йому засобами допоможе, підтримає та надасть дієву пораду.


Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молодіНавігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами