Нова Каховка | 05 Червня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2020-05-20 » Новини

» Міський голова Володимир Коваленко про Всесвітній день вишиванки

Міський голова Володимир Коваленко про Всесвітній день вишиванки

Вишиванки для українців – це не просто одяг, це щось одночасно і рідне, і особливе, і святе. Це – оберіг, символ краси та міцного здоров’я, любові і вірності, щасливої долі. Це святиня роду і зв'язку між поколіннями.

Цьогоріч День вишиванки присвячується українській родині та родоводу. На думку організаторів свята, ГО "Всесвітній день вишиванки", формування дерева роду – це вкрай важлива складова повернення історичної пам’яті цілого народу, можливість дослідити історію власного роду. Пандемія дала можливість привернути увагу українців до того, що кожен український рід є частиною кореня, з якого виростає Україна, зупинитися та осмислити, що насправді є дуже важливим – збереження сімейних цінностей, турбота про старше покоління, взаємовідносини з дітьми.

День вишиванки – молоде свято, але воно вже стало улюбленим і для мешканців нашої громади. День вишиванки у місті Нова Каховка буде іншим, ніж завше - без святкових заходів з вбраними у вишиванки містянами, без ходи та захопливих фотосесій у вишиванках та без багато чого іншого, притаманного цьому дню. Разом з тим, кожному з нас у цей період особливо потрібні гарні емоції, радість, налаштування на добрі справи. Саме тому відділ культури і туризму міської ради ініціював проведення онлайн-концерту з творчих номерів минулих років, фото-акцію «Вишивана Україна у деталях», віртуальну виставку «Мій край у вишиванці». Переглянути або приєднатися до них можна на сторінці Палацу культури, відділу культури і туризму у Фейсбук та на офіційному сайті громади.

Дорогі мешканці Новокаховської ОТГ, в цей день ви можете одягнути вишиванки вдома або на роботу і, як закликають нас засновники свята, розпитати у старших родичів про своїх пра-пра, відшукати у своїх родоводах видатних науковців, лікарів, митців, військових – родичів, які насправді були героями свого часу. Адже, попри всі негаразди сьогоднішнього дня, День вишиванки – це свято яскраве та життєдайне, свято нашої єдності та культурного відродження!


Міський голова Володимир Коваленко


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами