Нова Каховка | 05 Червня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2020-05-19 » Новини

» Міський голова Володимир Коваленко про перспективи розвитку Козацького та Веселівського старостатів

Міський голова Володимир Коваленко про перспективи розвитку Козацького та Веселівського старостатів

Після приєднання наприкінці минулого року до Нової Каховки селищ Козацьке та Веселе, там розпочалися позитивні зміни. 

15 травня міський голова Володимир Коваленко та його перший заступник Леонід Чурсинов після оглядин відремонтованого фойе селищного клубу разом з в.о. старости Андрієм Чирко проїхали по проблемним місцям Козацького.

Після візиту до Козацького Володимир Коваленко прокоментував побачене і розповів про подальші плани:

– Ми об’їхали, подивились територію Козацького старостинського округу. Задоволений тими роботами, які вже виконані. Але це тільки початок тих багатьох позитивних змін, яких потребує цей населений пункт щодо його благоустрою, поліпшення умов проживання для людей.

Ми оглянули Будинок культури, приміщення, які потребують ремонту. Ще багато потрібно виконати робіт, щоб цей Будинок культури став сучасним осередком культури і відпочинку мешканців селища. Приміром, є багато бажаючих займатися у місцевому фітнес-клубі. Будемо думати, як це зробити.

Особливою темою стає питання доріг. Є два невеликих мікрорайони – в одному п’ятиповерхівка, в іншому – два 5-ти і два 2-поверхових будинки. Колись вони були на балансі підприємства, якого нині вже немає. А навколишню територію потрібно утримувати, навести порядок навколо під’їздів – покласти асфальт.

Є питання приведення до юридичного статусу стосунків між комунальним підприємством, яке виконує роботу з обслуговування багатоповерхівок. Але їх потрібно привести у відповідність з нинішнім законодавством: провести збори мешканців. Якщо не хочуть створювати ОСББ – то на підставі рішення зборів дати право КП у Козацькому обслуговувати ці будинки.

Є плани по освітленню вулиць… Там накопичилося роботи, і цей перелік – не на один рік. Але з перших днів нашої спільної роботи, як об’єднаної громади, ми запровадили план розвитку територій старостинських округів, і будемо його дотримуватися.

Цей рік ускладнений карантинними обмеженнями, витратами на медицину у зв’язку з коронавірусною інфекцією. Ми недоотримали кошти в міський бюджет – зменшились надходження до бюджету міста від плати за землю, від податку з фізичних осіб. Але прийде час, і ми будемо додаткові кошти виділяти на Козацьке – на продовження робіт в Будинку культури, на ремонт доріг, на освітлення.

Тут є проблема з роботою «Укрпошти», яка зменшує кількість працівників, скорочує їм робочий час. Комусь здається, що пошта людям не потрібна – ніби то всі перейшли на інтернет послуги. Але так думати зарано.

Не залишимо без уваги і село Веселе. Там ближчим часом поставимо три автобусні зупинки.

А загалом – є початок добрих справ. Є зрушення по тим об’єктам, де роботи протягом багатьох років не проводились. Приєднання до нас Веселого і Козацького має нести цим населеним пунктам позитивні зміни. Думаю, можливості нашої громади зростуть. Правда, держава відмовилася від фонду, який надавала на розвиток приєднаних територій. В цьому році цю допомогу відмінили. А ми мали отримати 2,5 млн. на розвиток цих населених пунктів. Ну що ж, це не вперше, будемо сподіватися на власні сили і кошти.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами