Нова Каховка | 05 Червня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2020-05-18 » Новини

» До відома суб'єктів підприємницької діяльності, що надають послуги з управління (утримання) багатоквартирних будинків, голів правлінь ОСББ та ЖБК"

До відома суб'єктів підприємницької діяльності, що надають послуги з управління (утримання) багатоквартирних будинків, голів правлінь ОСББ та ЖБК"

З 01 січня 2019 року в Україні було впроваджено норму з обов’язкової професійної атестації управителів багатоквартирних будинків. Згідно частини 5 статті 18 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" кожен управитель - юридична особа зобов’язаний мати у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії "менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)", а управитель – фізична-особа підприємець зобов’язаний самостійно пройти професійну атестацію або мати у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов відповідну професійну атестацію.
Сьогодні в Україні налічується 743 атестованих управителі, які внесені до Загальнодержавного реєстру атестованих осіб, розміщеному на офіційному сайті Міністерства розвитку громад та територій України. Разом з тим на вітчизняному ринку управління житловим фондом працює значно більше суб’єктів господарювання, що надають послуги з управління (утримання) багатоквартирних будинків і значна частина з них не пройшла професійну атестацію. В зв’язку з цим, Асоціація управителів житла, в умовах карантину, спільно з провідними вищими навчальними закладами з різних регіонів України впроваджує дистанційне навчання за курсом: "Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків) " (тривалість курсу становить 72 години). Після успішного проходження курсу слухачі отримають свідоцтва встановленого зразка та згодом зможуть пройти професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії "Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків) " в органі сертифікації персоналу ТОВ "Інститут муніципального менеджменту" (атестат про акредитацію Національного агентства з акредитації України № 6О042 від 28.11.2019 року).
В травні та червні планується проведення онлайн курсу для чотирьох груп слухачів.
Подати заявку та отримати більш детальну інформацію про дати проведення навчання та професійної атестації, вартість, умови допуску, тощо можна по телефону: (093) 392-16-22 або шляхом надсилання листа на ел. пошту: info@auz.org.ua


Відділ комунального господарства


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами