Нова Каховка | 05 Червня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2020-05-15 » Новини

» Благодійність та допомога для малозабезпечених громадян під час карантину

Благодійність та допомога для малозабезпечених громадян під час карантину

Вже другий місяць поспіль в Україні триває карантин, введений з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. За даними Міністерства охорони здоров’я, у зоні ризику зараження коронавірусом – люди від 60 років, а в зоні найбільшого ризику – літні люди віком від 80 років.
Враховуючи те, що ці громадяни змушені бути ізольованими через ряд причин – вік, хвороби, прикутість до ліжка, а що найгірше через те, що перебувають у групі ризику. Адже в умовах карантину саме їм рекомендовано не виходити з дому і основна їх потреба – це не залишитись на самоті зі своїми проблемами.
Для цих людей у період карантину соціальна допомога вкрай важлива і необхідна, особливо соціально вразливим верствам населення.
Тому працівниками територіального центру під час карантину активізована робота щодо виявлення та надання допомоги одиноким та одиноко проживаючим громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, організації доставки їм продуктів харчування, засобів гігієни, ліків для убезпечення інфікування, також допомагають з оплатою комунальних послуг.
З початку карантину було розпочато роботу щодо забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами, яка триває і далі.
Компанією «Сєть плюс» (директор Оксана Шляжко) упродовж терміну дії карантину постійно здійснюється забезпечення продуктовими наборами вищезазначеної категорії громадян.
Станом на 12 травня 2020 року «Сєть плюс» усього забезпечено 300 громадян із числа малозабезпечених верств населення, які потребують допомоги продуктами харчування.
Також організовано надання 9 продуктових наборів для потребуючих громадян, які звернулися через «урядову гарячу телефонну лінію» обласної державної адміністрації та на «гарячу лінію місцевого антикризового штабу».
Це конкретна і дієва підтримка для громадян у цей скрутний час. Люди завжди висловлюють щирі слова подяки за увагу, підтримку і допомогу продуктами харчування.
Вся ця така вкрай необхідна і важлива робота проводиться у тісній співпраці з управлінням праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради.
Працівники територіального центру щоденно знаходяться на зв’язку з громадянами, яких обслуговують, щоранку телефонують їм щоб дізнатися про їх самопочуття та чи потрібна допомога.
Також на період проведення карантинних заходів із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 з метою недопущення загибелі осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, в т.ч. бездомних громадян на території Новокаховської міської територіальної громади забезпечено двічі на тиждень роздачу продуктових пайків через місцеву благодійницю – Шабаліну Марію Іванівну.
Територіальний центр висловлює подяку активним і небайдужим підприємцям міста за таку цінну допомогу.
Звертаємо увагу, що у разі виявлення одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, які потребують допомоги або виникнення обставин, пов’язаних із життєдіяльністю громадян під час карантину потрібно телефонувати на номери телефонів «гарячих» телефонних ліній: 90751; 42116.
Об’єднавши зусилля ми зможемо вберегти і себе, і надати допомогу тим, хто її потребує.


Територіальний центр соціального
обслуговування (надання соціальних послуг)Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами