Нова Каховка | 05 Червня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2020-05-15 » Новини

» Інформація архівного відділу

Інформація архівного відділу

На зберіганні в архівному відділі знаходяться документи ліквідованого Новокаховського житлово-комунального підприємства «Комунсервіс».
На початку розбудови нашого міста виникла необхідність в його утриманні. Так були створені житлово-експлуатаційні контори №1, №2, з часом – житлово-експлуатаційна контора №3, які до 2001 року здійснювали кожна свою господарську діяльність окремо.
На підставі рішення Новокаховської міської ради від 17.04.2001 №346 «Про вирішення питання про створення об’єднання комунальних підприємств», рішенням від 24.04.2001 № 108 «Про створення Новокаховського житлово-комунального підприємства «Комунсервіс» виконавчий комітет створив з 01 липня 2001 року Новокаховське житлово-комунальне підприємство «Комунсервіс» (далі – підприємство) шляхом реорганізації (злиття) комунальних підприємств: житлово-експлуатаційних контор №1, №2, №3. Згідно Статуту підприємство визначено правонаступником житлово-експлуатаційних контор №1, №2, №3.
Підприємство здійснювало господарську діяльність шляхом надання житлово-комунальних та інших послуг, а саме, забезпечення збереженості житлового фонду, безперебійної роботи устаткування систем холодного та гарячого водовідведення, каналізації та теплозабезпечення, утримання житлових будинків та прилеглої території у відповідному технічному, санітарному стані та інше.
23 грудня 2004 року Господарським судом Херсонської області підприємство визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. А згодом, 29 серпня 2005 року Господарським судом Херсонської області ухвалено ліквідацію та виключення з Єдиного державного реєстру Новокаховське житлово-комунальне підприємство «Комунсервіс».
Після ліквідації підприємства на зберігання до архівного відділу Новокаховської міської ради надійшли архівні документи Новокаховського житлово-комунального підприємства «Комунсервіс» за період з 1963 по 2005 рік, а саме: накази керівника з кадрових питань (особового складу), особові картки звільнених, відомості нарахування заробітної плати, особові рахунки працівників.
Для підтвердження трудового стажу чи заробітної плати колишні працівники Новокаховського житлово-комунального підприємства підприємства «Комунсервіс» можуть звертатися до архівного відділу Новокаховської міської ради. На час карантину звернення можна надіслати на електронну пошту: nkarhiv@ukr.net, або поштою на адресу: вул. Гагаріна, 8, м. Нова Каховка, Херсонська область, 74900.
До відома, надання архівних довідок, необхідних для забезпечення соціального захисту громадян, відповідно до статті 35 Закону України "Про Національний архівний фонд і архівні установи" здійснюється безоплатно.


Архівний відділ


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами