Нова Каховка | 05 Червня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2020-05-14 » Новини

» Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації

Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації

У відповідності до статей 17, 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» управління комунального майна, інфраструктури старостинських округів Новокаховської міської ради повідомляє про початок розроблення містобудівної документації: «Зміни до генерального плану поєднаного з детальними планами окремих територій, та зонування села Піщане» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.
Підстава для розроблення: рішення Новокаховської міської ради № 2900 від 07.05.2020 р. «Про розроблення містобудівної документації – «Зміни до генерального плану поєднаного з детальними планами окремих територій та зонування села Піщане»».
Замовник: Управління комунального майна, інфраструктури старостинських округів Новокаховської міської ради.
Мета розроблення містобудівної документації: Генеральний план розробляється з метою:
- розпланування територій, що не використовуються під житлову та громадську забудову, виробничо-складську для сільськогосподарських потреб;
- розроблення у складі Генерального плану зонування території населеного пункту;
- врахування існуючих та встановлених проектних соціально-економічних, архітектурно-будівельних, санітарно-гігієнічних та інженерно-технічних вимог.
Письмові пропозиції до містобудівної документації “Зміни до генерального плану поєднаного з детальними планами окремих територій, та зонування села Піщане” та звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються у строк з 19.05.2020 р. по 13.06.2020 року до управління комунального майна, інфраструктури старостинських округів Новокаховської міської за адресою: 74987, Херсонська область, м. Нова Каховка, смт Дніпряни, вул. 1 Травня, 7 (каб. № 1), тел. (05549) 3-86-02. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Рішення Новокаховської міської ради № 2900 від 07.05.2020 р. «Про розроблення містобудівної документації – «Зміни до генерального плану поєднаного з детальними планами окремих територій та зонування села Піщане»»

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки


Управління комунального майна,
інфраструктури старостинських округів


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами